Skoči na vsebino

Call of duty 4: Modern Warfare [MULTI]


mlaky

Priporočene objave

Airborne mi deluje dokaj medlo po videnem sodec. V redu, clovek bo lahko pristal kjerkoli na mapi in s kjerkoli pac zacel misijo. Zame tole neka inovativnost ni, medtem ko AI zgleda patetična, orozja totalno poarkadena (recoila vec al mn ni), misije same se zmer monotone. Kva pa vem. Pocakajmo na uradni izzid, sam do zdej mi ne deluje kaj prevec.

Hour of Victory :doh: Vec ne rabs o tem niti napisat.

Call of Duty 4 mi pa ne deluje slabo. Vzdusje je definitivno Call of Duty, AI se mi je na posnetkih zdel manj generičen kokr v prejšnjih delih, grafika je dobra. Zgodba pa vec al mn stereotipna da bol neb mogla bit.

Ce mene vprašaš, je bolje pocakat enostavno na Bioshock, Crysis, Haze, Killzone 2 itd.

DejchSLO.png
Link to comment
Jap, bo težko izbrat med COD4, MOH Airborne, Army of Two. Madona!

1. glasujem za Army of two (ker je ze v imenu spila napisano

da bo co-op SEKAL !!!!!!!!!)

CoD3 ma ze hudo grafo pa vse, CoD4 ste sami vidl, omg kaj bo CoD5 ?

nene, tole pr spilih s to grafo gre predalec k realnosti (govorim to samo zato ker nimam tok dnara za vse te spile)

Zato sem pa tut Doom na XBL Arcade ubavu (sam se morem spet spravt igrt)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • vrhovni

Stričkoti, če ne zamerite, bom topic prestavil v Multiplatform - konec koncev pride špil tako na x360 kot na PS3.

Edit: ker je v nekem drugem topicu beseda padla na COD4: saj vsi veste, da špil kljub svoji noro nori grafiki laufa z neverjetnih 60 fps?

Tale posnetek šele dejansko pokaže, kako bo špil izgledal v praksi - večina internetnih posnetkov je seveda encodana z 'le' 30 fps. :)

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Za tiste ki še morda ne veste bo lansiran Multiplayer public beta test.

Največ šans boste meli tisti ki se boste prijavili na uradno stran http://www.charlieoscardelta.com in boste v začetku septembra odgovorili na 3 vprašanja, pravilno seveda. ČE boste izbrani boste dobili e-mail z kodo, ki jo unovčite na marketplaceu in potegnete dol COD 4 BETO.

Vredno poskusiti ker igra zgleda zelo obetajoče. upam si trditi da bo bolši špil od Halo 3 ( bubble shield on

:D )

vso srečo vsem, ki boste poskušali

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
Za tiste ki še morda ne veste bo lansiran Multiplayer public beta test.

Največ šans boste meli tisti ki se boste prijavili na uradno stran http://www.charlieoscardelta.com in boste v začetku septembra odgovorili na 3 vprašanja, pravilno seveda. ČE boste izbrani boste dobili e-mail z kodo, ki jo unovčite na marketplaceu in potegnete dol COD 4 BETO.

Vredno poskusiti ker igra zgleda zelo obetajoče. upam si trditi da bo bolši špil od Halo 3 ( bubble shield on

:D )

vso srečo vsem, ki boste poskušali

Beta že laufa, en tip na ljavu iz amerike mi je reku, da MP totalno seka, sam sem se tud že prjavu vendar bo žrebanje šele v ponedeljek.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Za tiste ki še morda ne veste bo lansiran Multiplayer public beta test.

Največ šans boste meli tisti ki se boste prijavili na uradno stran http://www.charlieoscardelta.com in boste v začetku septembra odgovorili na 3 vprašanja, pravilno seveda. ČE boste izbrani boste dobili e-mail z kodo, ki jo unovčite na marketplaceu in potegnete dol COD 4 BETO.

Vredno poskusiti ker igra zgleda zelo obetajoče. upam si trditi da bo bolši špil od Halo 3 ( bubble shield on

:D )

vso srečo vsem, ki boste poskušali

Beta že laufa, en tip na ljavu iz amerike mi je reku, da MP totalno seka, sam sem se tud že prjavu vendar bo žrebanje šele v ponedeljek.

beta bo "uradno zalaufala" v ponrdeljek v USA, v začetku septembra pridejo v poštev tudi druge regije

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.