Skoči na vsebino

Priporočene objave

Plačilo ob dostavi boš dobil samo pri slovenskih trgovinah. Kvečjemu mogoče Igabiba, oni so naš zastopnik za EA. Majo pa tak sistem, da jim ti pustiš svoj mail, nakar ti kak dan pred izidom pošljejo obvestilo, da lahko naročiš igro in če si dovolj hiter, da kdo pred tabo ne pokupi vseh izdelkov z zaloge, lahko igro takrat naročiš. Dobiš pa pri njih še par evrov popusta s prednaročilom pa poštnina je zastonj, tako da se konec koncev kr splača, če ne moreš kupovat od drugod.

Lahko pa tudi druge naše trgovine preiščeš, ampak to je bolj iskanje igle v seniku.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Jah, jah torej sta to res dve razlicni verziji. Pri nas ti tudi lahko potem navadno prodajo kot preorder razen ce kje posebej pise da je ultimate.

Jaz bom verjetno ps3 mel anyway ker je nekak vec playerov tam.

Ti pa mas tudi vec opcij. Idi na Abanko po predplačniško mastercard odpri paypal in ju poveži, če nočeš direktno z karto plačat.

Ali pa odpri paypal pa z banke nakaži denar na račun paypala in kupiš pri game.co.uk :hihi

Urejano od Sawyer
Link to comment

Prvo nevem kaj je. Moneybookers pa mora absolutno delati, sej je ista fora ko od Abanke karta.

Jaz sem pred leti naroco z NovaKBM masterkarto. Ampak sem jo dal unicit ker sem jo pisal v vsako mozno stran da sem ze pregled zgubo. Zato sem si nabavo Abankino ki ti nemrejo dol vkrasti vec kot mas gor anyway.

Nisem probal ce se da orderati, ampak NetFlix sem lahko z njo placeval in Onlive.com in z paypalom je povezana, tako da bi res bil sokiran ce tu nebi primla. Imam tudi od moneybookersov, vendar je ne uporablam, sej je niti iz koverte se nisem vzel.

Najenostavneje je, ce jim pišeš in vprašaš če moneybookers potegne ali pa kr preorderaš.

Jaz še nebom preorderal, ker spil hocem vsekakor imeti, le na keri konzoli se nisem ziher. Imam Haxjen Xbox, vendr bom reje kupo novi Xbox ali pa PS3 samo za Fifo 13. Nagibam se bol ko PS3, ker ima več fifa playerov.

Urejano od Sawyer
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.