Skoči na vsebino

Se je komu že zgodilo...?


jst

Priporočene objave

Jep, mnogim je vodoravni položaj rešil problem.

Sem pa nekje bral, da so mislim na eni nizozemski TV delali analizo zaradi pritožb mnogih XBOX360 latnikov s tem problemom in so najprej ugotovili, da je to problem pri konzolah, ki so bile novejše izdelave.

Odvisno je od modela vgrajenega pogona. Fora pa je v tem, da pogoni v Xboxu za razliko od svojih PC-bratov nimajo nekega gumijastega dodatka (ali nekaj podobnega), ki poskrbi, da CD ostane v položaju med vrtenjem in da ne vibrira.

Če bi vgradili pogone, kot so za prenosnike, bi bilo najbolje ;).

Do težav pa rado pride, če se konzola premika med delovanjem, oziroma, ko je vstavljen CD.

XBOX360 je pač dama, ki ji nič ne paše.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
XBOX360 je pač dama, ki ji nič ne paše.
Meni je bolj "made in China" konzola z zelo slabim preverjanjem kakovosti(ga Microsoft sploh ima?).

Take osnovne stvari, kot so pogon in matična plošča bi morale delati brezhibno. Xbox1 teh problemov sploh ni imel.

kr resnica in komur to naredi se ve, da je laser enota slaba oz.slabša, naredi ker pač ne bere lepo formata, pa če je nov ali rabljen vseen.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
In kaj če ti Xbox do konca SPRASKA DVD tako, da ni več uporaben oz. da je že zelo spraskan? A potem kupiš neko kremo za loščenje DVD-jev oz. CD-jev?

um ne, potem je kr nov DVD treba ubavt :)

Drugače pa je vedno tako da je konzolo za ziher bolje met vodoravno. Še masivni PS3 imam raje lepo v ležem položaju, kot pa da stoji sredi dnevne :)

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Halo 3 Xbox360 bo Elite z HDMI. :beer:

Sketchfactor and Frankie are down in Santa Monica at (E3), inevitably sharing bits and pieces of Halo 3 with various fortunate members of the worldwide media. It's entirely possible that you, dear reader, have been watching Microsoft's media briefing over at Xbox.com, salivating for juicy, new tidbits about Halo 3. Chances are you saw the Halo 3-themed Xbox 360 be announced (we'll have much more on that tomorrow), and here's the HDMI-equipped Xbox below.

Xsiluro.jpg

Link to comment
Wow enako se mi je zgodlo z PGR3 je zgledlo ko malo bolj debelejša praska okoli 1 cm dolga pa sem jo tut lahko zbrisal :crazy: wtf je to?

Pa mi je v igri tut freezalo pol pa ne več :beer:

Pojma nimam, mislim da se mi je to zgodilo ko sem konzolo rahlo prestavil med igranjem, pišejo pa po raznih forumih da bi naj to bila napaka špila, ker se največ tega dogaja ravno pri Forzi, čeprav je pomoje kaj drugega. Kaj pa je tista kao praska bla pa se mi sanja ne. :headscratch:

matejd7.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

No ja, tudi meni se je pojavilo sporočilo, da naj očistim DVD Need for Speed Carbon, ki je star komaj 4 mesece z vsega skupaj 15 ur igranja.

Pogoni so v k.... Ne more biti tako popraskan po nekaj urajh igranja, konzola pa je vedno v mirujočem stanju.

Parkrat sem sicer zgoščenko pustil v ugasnjeni konzoli, pa bi lahko do prask prišlo pri vžigu, ko pogon zakurbla z polno paro.

Skratka, sedaj ne upam igrat ostalih iger. Ker je bila igra kupljena skupaj s konzolo se bom verjetno odpravil v Graz Toys'R'Us in zahteval menjavo.

Še ni poteklo šest mesecev, tako da bi mi mogli menjat. Ali predlagate kaj druga?

Res je, da mariskatera igra zašteka mnogim, tako da bom še nekaj dni spremljal stanje z igrami, ki sem jih dobil zraven, tako da potem lahko nesem v kompletu.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Jaz sem si ubavil Revoltecov hladilnik za prenosnike, ki ima dodatne nogice, ki ravno pašejo v širini konzole.

Celo bi lahko rekel, da pašeta kot ata na mamo.

Priklopi se preko USB-ja, konzola pa je hladna. Spodaj sta dva ventilatorja, ki pihata v konzolo od spodaj, točno na matično.

Lahko pa je tudi kriv včerajšnji update, ker mi je pred tem vse lepo delalo.

Te update bom tudi začel jemati s strahom.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Seos. Imam Gears of War, star 2 mesca, niti malo popraskan. Med igro je freeznlo in sem odprl dvd, nakar vidim da je na zunanjem robu čisto mala pika zgleda, kot da je zažgano. Na noben način ne gre več prebrat diska, sem ga obrisal, počakal, konzolo 132x ugasnil... Ne špila! Kaj naj?! Ali je možno zamenjat igro za novo, kot sem omenil je stara 2 mesca, kupljena v Mediamarktu v Grazu... Naj me prosim kdo potolaži, da ne bom šel pa vratarjevega bilija prtegno okol uhe. Hvala

EDIT: Zdaj je tako, da včasih gre, včasih ne. Igral sem eno uro in je zopet ven vrglo... V čem je fora?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.