Skoči na vsebino

Mario party 8 [Wii]


Priporočene objave

Torej.Pred dvema dnevoma sem kupil MP8 in mi je še kar všeč.Mini igre so dobre, grafika je lepaigra je ogromna;razočerali pa sta me dve stveri:

-premajhna uporaba nanučka,

-batel(človek ne jezise premikanje in slabe umetna inteligenca)

Skratka priporočam vsem tistim ki z veseljemigro preigrate 2-99999krat in ki radi igrate v družbi prijateljev)

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment

Imam Mario Party 4 in 5 in v obeh s punco uživava. MP8 sem imel prednaročeno a sem naročilo preklical ker igra nima (oz. ima fake) podpore za WideScreen.

Igra v WideScreen načinu robove, ki so zunaj 4:3 ekrana, pobarva z eno bedno teksturo in to je to. Dejansko igraš na WideScreen TV-ju, gledaš pa 4:3 sliko :doh:

Upam, da se bodo za naslednjega bolj potrudili.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
Žalostno je, da je to najslabši MP do sedaj in se najbolje prodaja (samo na Japonskem so trgovci prednaročili 500k špilov, upam da jim 3/4ostane):no_no:

Ljudje ne kupujte in počakajte raje na Rayman Raving rabbits 2, ali pa vzamite Wario Ware: Smooth moves.

zakaj naj ne kupimo?

wii_forum2c.jpg
Link to comment
Žalostno je, da je to najslabši MP do sedaj in se najbolje prodaja (samo na Japonskem so trgovci prednaročili 500k špilov, upam da jim 3/4ostane):no_no:

Ljudje ne kupujte in počakajte raje na Rayman Raving rabbits 2, ali pa vzamite Wario Ware: Smooth moves.

zakaj naj ne kupimo?

Ker je to najslabši Mario Party do sedaj in so na razpolago boljše zbirke Mini-iger.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.