Skoči na vsebino

T-2 & USB CONNECTOR


raizuken

Priporočene objave

Sva včeraj zvečer z raizuken-om rešila težavico ;)

Problem ni bil v T-2 povezavi ampak v ponovni reinštalaciji Nintendovega Wifi software-a.

Prej je bil namreč na SIOL-u. Za priklop preko ADSL-ja se potrebuje PPPoE povezavo (podobno kot Dial-Up), pri T-2 imaš pa navadno LAN povezavo.

No, Nintendov software je pred tem izkoriščal SIOL PPPoE povezavo za dostop do interneta. Ker naenkrat te povezave ni bilo, bila pa je nova, je bilo potrebno ponovno inštalirati ta software, da je začel izkoriščati novo povezavo.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • Pred 8 meseci ...

Obujam eno staro temo, ker me neaj zanima. Jutri pride T-2 k nam montirat modem in tisto za TV prek njih gledat in to. Zanima me, če lahko preko tistega modema za internet ki ga T-2 da, Wii direktno povežeš na internet (preko WiFi ali USB LAN adapterja) ali nujno rabiš še router?

Aja, pa kolko stane USB LAN adapter v Big Bangu in Mullerju?

Hvala!

Link to comment
Obujam eno staro temo, ker me neaj zanima. Jutri pride T-2 k nam montirat modem in tisto za TV prek njih gledat in to. Zanima me, če lahko preko tistega modema za internet ki ga T-2 da, Wii direktno povežeš na internet (preko WiFi ali USB LAN adapterja) ali nujno rabiš še router?

Aja, pa kolko stane USB LAN adapter v Big Bangu in Mullerju?

Hvala!

T-2 ti da samo modem za priklop do interneta. Wireless router si moraš priskrbeti sam. Če ga nimaš, si moraš dokupiti Nintendov USB connector.

wii_forum2.jpg
Link to comment
Meni sedaj brez routeja čisto normalno deluje .... tako da če drugič ne veste se prosim ne delajte pametne in govorite, da ne dela, če pol dela. :a_a: (namenjeno PC-WII)

Kaj kdo ve kdaj bodo spet te kartice ki jih kupiš z Nintendo Stars na voljo?

Mislim da si me narobe razumel jaz sem govoru o uni t-2 škatli in ne o ruterju bom naslednjič bolj natančen :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.