Skoči na vsebino

[GC] pozni nakup GameCube


SlashSpeed

Priporočene objave

Če je v dobrem stanju, ga kar vzemi.

Ker pa vidim, da si iz bližine Domžal, se pa enkrat oglasi pri meni, pa ti posodim svoje GC špile, da jih prešpilaš:

- Zelda WW

- Pikmin

- Paper Mario

- Eternal Darkness

- Resident Evil 4

wau! hvala stari! ko ga dobim te bom kontaktiral in se bova zmenila, hvala :bowdown: :bowdown: :bowdown:

lp, DSmadfan :plan:

Link to comment

ej jz bi tud to takoj kupu sam mal pocen se mi zdi.če bi to na mojmu mestu ga kup čene pejt pa na bolho.com pa naroč tm game cabe.je tud fajn pocen.v primeru kupovanja igrc pa jih na bolhi kup do 15 evrov so prbližen. drugač pa ta hujše igre do 50 evrov pa tja do sto evrov sam se odloč.lahko pa kupš game cabe na bolhi 4 mesece star rabljen.ampak ponuja še ful velik igrc.140 evrov. :beer::lol:

Link to comment

evo sm že dubu nintendo GameCube en dan iz Ravne na Koroškem!

zdj pa rabm še kakšen dobr špil....a ma kdo za posoditi al pa za prodat Super Smash Bros. Melee (andrej se bova zmenila za ponedeljek a prov?)

zdj rabm še kakšne nasvete in kaj bi blo dobro da bi imel zraven gamecuba (še štejem tud to opremo k jo mam).

lep pozdrav, DSmadfan :rock:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.