Skoči na vsebino

Ekskluzivno:[XBL, PSN] The Walking Dead


Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Izid, 5., zadnjega dela 3. sezone je datiran na 30. maj.

 

Navedek

Developer Telltale Games has announced that the season finale for The Walking Dead: A New Frontier will arrive on May 30th, 2017, with the fifth and final episode of the season (titled “From the Gallows”) to wrap up the story.

 

Spoiler (plot) za 5. epizodo:

In Telltale’s most tailored episode to date, Richmond teeters on the brink of collapse as chaos reigns from all directions. The lives of its citizens and all those closest to Javier hang in the balance. The decisions you’ve made and bonds you’ve nurtured across the season will determine which characters now trust Javi to safeguard all they hold dear as the crisis pushes every relationship past its breaking point…

 

Vir

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Roko na srce je bila prva sezona najboljša izmed vseh. Po moje enostavno zato, ker je bila prva in se je fokusirala le na par oseb. Mislim da se čisto vsak spomni tega prekletega konca, ko si pred zadnjo pomembno izbiro globoko vdihnil, na skrivaj potočil solzico, ter nato s težkim srcem izbral eno izmed opcij. :(

 

Dvojka je bila izrazita kopija enke. Nadgradili so marsikaj, ampak ne dovolj, da bi se tako vtisnila v spomin kot enka. Hudo k temu po moje botruje preveliko število likov.

 

Trojka je pa po moje imela težave v štartu, saj je Clementine sprva igrala premalo vlogo. Igra ti ves čas pred nos moli nov glavni lik. No ja, če potegnem črto, mi je vseeno bila tudi ta sezona zelo všeč.

 

Sedaj v prihajajoči sezoni mi je všeč, da se bodo sfokusirali na Clementine.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.