Skoči na vsebino

Killzone Mercenary


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Sam po pravici povedano sem že obupal glede platinaste trofeje pri KZ: M, ker niti s tem paketom ni nič kaj drugače. 2 trofeji, ki mi manjkata, sta: da pokončam nasprotnika, ko zaslišuje soigralca ter okrevanje po sedativu oz. pištoli z njim. Tega se enostavno nikakor ne da dobit v igri, pa naj mi še kdo reče, da je to dobil z lahkoto. To gre edino s tem, da se s kolegi zmeniš, drugače niti pod razno ni možno tega dobit, pa če igraš lep čas.

Drugače pa niti pod razno ne obžalujem zadnjega DLCja, ker doda svežino, kljub temu da so to boti, saj zdaj četudi si offline končno lahko igraš še kaj drugega kot pa ene in iste misije v kampanji. Me malo spominja na Unreal Tournament :).

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Zdravo,

vem, da sem obljubil in da je to že mimo ter da je marsikdo že medtem dobil kar je iskal. Če pa še kdo ni in če ima še kaj volje naj sporoči da se zorganizira session za najtežje MP trofeje. Sam nisem nek organizator, ampak če se zmenimo da fiksno dorečemo uro in datum pol mislim da ne bi smelo bit problemov. Pa zaželjeno je da se pove kaj rabite katere trofeje.

Sam osebno imam težave s Spangled in Get Your Filthy Hands Off.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Prosim pod nujno ob 20:00 danes sva se z raveerjem zmenila za multiplayer session za trofeje za pomoč.

Nujno rabiva še koga da se stvar izpelje. Pa da se zmenimo in dodamo čimpreje. Tu pa povejte kere trofeje rabite.

Če pa kdo ki že ima trofeje lahko pomaga bi bil pa sploh hvaležen!

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Prosil bi, kdor ima to igro ter PS+, če bi se nam z raveerjem, Bartalo, mano (japanboy) ter Bessijem pridružil pri MP načinu.

Potrebovali bi vsaj še 1-2 osebi, če se da. Bessie ne vem kako bo s časom, zato sem napisal 2.

5BA.jpgGet Your Filthy Hands Off trophy_bronze.png

Kill an enemy while they are interrogating a teammate in Multiplayer

Zato tudi toliko ljudi. Če bi se nam kdo lahko pridružil bi bil tega zelo vesel. Hvala!

Bi se pa uskladili kdaj in kako ima kdo čas. Da bi to uredili.

Če bi kdo še kako online trofejo rabil naj pove bomo uskadili želje. Tudi ker nas je več ki se poznamo bi bilo to veliko lažje, da ne bi prišlo do motečih dejavnikov - igralcev, ki bi nam hodili v "zelje."

Seveda pa bi bilo idealno če bi nas bilo vse skupaj 8, kar pa se ne bo zgodilo. :D

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Če bi se dalo drug teden, začetek tedna mogoče. Pa headset obvezno met, kot je rekel Bessie, da se slišmo pa skoordiniramo reč. Pa ura naj bo približno taka, kot je bila včeraj. Če ma pa kdo drugačne želje pa na plano.

Upam, da se nam pridruži še kdo, bi bilo zaželjeno. Sigurno nismo edini s PS+ ter KZM igro.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.