Skoči na vsebino

Super Nintendo Entertainment System -> SNES


abbot

Priporočene objave

April 11, 1992 Bo posvečen dan. Kakopak nebi bil, če se je takrat na sončni strani Alp začela prodaja konzole Super Nintendo Entertainment System, kratko SNES, vsem prepoznavne po odlični grafiki in špilih. Naslednik NES-a (temo o nesu čitajte tukaj), tako po srcu in tako po duši. Da SNES, igrali smo ga kot gimnazijci in se pošteno zabavali. Zakaj? Zaradi nadmočnih iger in, da igre so vsebovale ene najboljših multiplayerjev sploh. Če bi želel našteti vse dobre igre bi porabil štiri strani. Zato sem moral zadevo skrčiti. Vsekakor pa moram priznati, da je SNES konzola, ki je ne bom nikoli pozabil in bo večno stala ponosno pod televizorjem. Hecno, kakšen čas je preživela, a je. In, če nimate SNES-a pa čimprej po emulator in rome. A takšnega užitka kot na SNES-u nebo, žal.

snesyrkk.jpg

To je on, v vsej svoji veličini

snescontroyrkl.jpg

Yopad. Legenda.

Igre:

moja top 5 lestvica

The Legend of Zelda: A Link to the Past;

Poznate boljšo, večjo, mogočnajšo igro? Fpaaa... potem A Link To the Pasta niste igrali. Spomnim se, da sem si kupil walktrought in ob zadnji sekvenci potočil solzico. IGRA.

zelda4yrkh.jpg

Super Mario All-Stars;

Kaj je boljšega kot vsi Super Mariji skupaj? Tega ni.

marioallstyrkg.gif

Chrono Trigger;

Igra kot igra. Pravomoško tekanje po Dragon Ballovskem svetu je naredilo Chrono T. za eno najboljših iger za snes in eno najboljših iger sploh.

chrono20tryrkf.png

Kirby Super Star;

In tukaj je. Igra, ki se mi bo v spomin vtisnila za zmeraj. Je preprosto popolnost in, da ni ga čez kirby-a, ultimativne žverce.

kirbysuperyrki.jpg

Super Bomberman;

Ker ga preprosto ni čez bombermena.

superbombeyrkj.gif

ZANIMIVOSTI

Projekt številka 2, znanega prededlovalca konzol bena. Naj slike govorijo zase.

snesp20hanyrkz.jpg

snesp20hanyrl0.jpg

top20view2yrl2.jpg

batteries2yrl3.jpg

SNES na wikipedii

____________________________________________________________________________________________________________________

Komentirajte. Katere so vaše najljubše igre?

Link to comment

hjoj, kriminal. Kako si lahko spustil najbolj svetovne "avteke" do zdaj? SUPER MARIO KART. Fak, tega sem toliko sprešpilal z sestro in sosedom.

Moram še omenit zakon pretepačini: Mortal Kombat in Street Fighter II. Današnji Street Fightere se skrijejo pred tem, ker na SNESU so bile svetovne kontrole. :rock::rock:

SNES za vedno v mojem srcu :innocent:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Dej si preberi malo post, Daxdavo, napisal sem moja top lestvica. Je pa res, da sem napisal v drobnem tisku. Očala, eyone?

Drugo kot drugo Mortal Kombat je cheap igra. Pojdi igrat MK2 izberi raidena in delaj ta move: nazaj, nazaj, naprej. Iii, kaj je tole? Right, neskončni kombo.

In ne, ne maram dirkaških iger.

Link to comment
Kje natančno pa piše Moja top 5 lestvica? :headscratch:

vse kar vidim je Igre: in potem naštevanje nekaterih.

V bistvu si se tako self-pwnal, da je to kar groza.

Okrepimo del kjer govorim o top 5 lestvici:

Dej si preberi malo post, Daxdavo, napisal sem moja top lestvica.

Kje vidiš 5?

Potem pogledamo izvirni post, kjer sem napisal takole:

Igre:

moja top 5 lestvica

Kako si vedel, da je 5, če nisi videl. Owned, imo. :bowdown:

Link to comment

Mater ti se self-ownaš iz posta v post :bowdown: :bowdown: :bowdown: .

Ti si napisal:

hjoj, kriminal. Kako si lahko spustil najbolj svetovne "avteke" do zdaj? SUPER MARIO KART.

Kar pomeni, da tu še nisi videl mojega besedila napisanega s pisavo 1. ''Kao''.

Ko sem te ownal si napisal naslednje:

Kje natančno pa piše Moja top 5 lestvica?

Pri čemer, jaz nikjer razen v prvem postu, ki ti nisi videl, da je napisano mojih top 5 iger, nisem napisal nikjer. To pomeni, da si videl, ampak nisi upal priznati ker bi s tem priznal own.

Link to comment

edino kar lahko rečem je, da če ustavrjaš neke teme, da jih potem ustvari kulturno, tako kot se spodobi. In ne piši nekaj z xxxxs pisavo in podobne, ker kasneje nastanejo nesporazumi, ti pa začneš nakladat z ownanjem. Lahko bi vsaj zdaj spremenil svoje xxxxs povedi v normalno velikost. Drugače pa je kar dobrodošla tema in me veseli, da je nekdo spomnil na SNES :bowdown:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
edino kar lahko rečem je, da če ustavrjaš neke teme, da jih potem ustvari kulturno, tako kot se spodobi. In ne piši nekaj z xxxxs pisavo in podobne, ker kasneje nastanejo nesporazumi, ti pa začneš nakladat z ownanjem. Lahko bi vsaj zdaj spremenil svoje xxxxs povedi v normalno velikost. Drugače pa je kar dobrodošla tema in me veseli, da je nekdo spomnil na SNES :bowdown:

Aha, kulturno odpiranje tem... Čaki malo, bom se mogoče na tvojih temah kaj naučil...

/steče gledat Davodaxove teme

Aha poglejmo tvoje tri odprte teme in prve poste:

>http://www.supercardstore.com/sh/products/slot1/X9.php

Si kdo lasti to stvarco? Jaz si jo nameravam kupit, pa me zanima, če ma kdo kakšne izkušnje s tem :plan:

Tako, dobil sem R4 za DS/Lite. Deluje vredu,...razen da je pravilno delovanje v veliki meri odvisno od micro SD kartice. kakšne pa imate drugi izkušnje s tem?

http://www.r4ds.net/

>http://us.codejunkies.com/shop/product.asp?c=GB&cr=GBP&cs=%A3&r=1&l=1&ProdID=709

Si ga kdo lasti? :headscratch: ker sem nekaj slišal da bojda ne delujejo vse igre na njem :(

V vsaki en link in dva stavka.

Toliko o kulturnem odpiranju tem.

Glede xxxxxs pisave naj povem, da sem besedilo tele teme, kopiral iz svoje teme na mn3njalu, ki se nahaja na http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=88930 . In pač ima ksi drugačne fregmente pisave.

Drugače pa nehajva s tem. Naj se tema nadaljuje v SNESovi tematiki.

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

jaz mam 2 doma še... pa poznam tudi ljudi, ki še jih majo :tepen::fiufiu::beer:

zanima me a ma kdo špil ''battletoads''? podobno k ninja turtles sam da so neke žabe... pa za ''top gearom'' (dirke, kao gran turismo na ps1 sam da je bla bolša igralnost - za mene vsaj) se mi peha... včasih je to pri nas tko funkcioniral da si menju špil ko si ga obrnu... s tem da je količina špilov kolkr si jih dobu za diktirala cena in iskanost špila... jz sm ponavadi kupoval špile iz višjega cenovnega razreda, da sm dobil več špilov pol za njega :ihih: :bringiton:

no če ma kdo ta dva omenjena špila msg me!

evo še fotke...

battletoads

btddsnes.jpg

top gear

20921458_1.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 7 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.