Skoči na vsebino

Je že kdo naročil kaj prek neta in ni dobil naročene stvari


Priporočene objave

ja to temo sem odprl k sm jst naroču neki prek strani ioffer in mislm da ne bom nć dobu ker naj bi pršlo v enem tednu zdaj je pa že en mesec mim pa prodajalca zadne cajte ni na msnju. Fora je v tem da sm jst prodajalca uprašu za njegov msn tko da sm se jst z njim zmenu za nakup stvari po msnju ne pa s spletne strani ioffer in mu ne morem dat 'negative feedbacka' na njegovmu profilu vse kar lahko nardim je da mu napisem komentar te pa itak lahko zbriše s svojga profila dokaza za nakup pa nimam razem kopijo računa od western union,pa še sploh ne moreš kontakterat z admini strani ioffer edini mejl k ga majo je za prošnjo če hočeš tm delat da napišeš tja sem že pisu ampak nobenga odgovora že dva tedna na e-bay pa nisem šu kupovat ker kot prvo me noče sprejet nimam american express al pa master card mam maestro nevem kakšna je razlika ampak ni hotl kr neki, kot drugo pa sem isku neke določene stvari k jih kitajci prodajajo kitajcev pa e-bay ne spušča na svojo stran tko da mislm da ne kupm nč več po netu mamo u sloveniji skor use

Posedujem: Crack

Link to comment
jaz sem 1x pico naroču pa jo nisem dubu
Škoda ker so forum zadnje čase asimilirali debili, da sproščajo notranje frustracije.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

prvo hvala za link ( ioffer), ker nisem vedel za to stran. je kar zanimiva.

predlagam da napišeš en mail in ga pošlješ na ioffer, kjer obrazložiš situacijo. samo težko da bodo kaj naredili, ker si se dogovarjal direkt in nimaš nobenih dokazov. dnar itak lahko nakažeš komurkoli za brezveze. samo, če boš napisal v takem slogu kot tukaj poste, se raje ne trudi. :lol:

bil si pa zelo naiven ko si šel tako na slepo nakazovat. in za koliko te nategnil?

Link to comment

zadeve se sploh ne da brt normaln kr je tko cudn napisan da cloveka kar mine da bi bral in sploh nima ene strukture to kar si napisu tam tako da bi blo fajn ce bi v par alneah povzel kar si hotu povedt d bi mi pol vedl kja je blo narobe a to si kupu prek ioffer al ebay al kako in si pol šu kr mim te strani pa tko na privat naredu zadevo s tem tipom kar pomeni da si mu nakazal denar prek western uniona k je p res naslabs opcija ker ni sledljiva in pol te un logka zajebe in ti nkol vec ne vids svojga dnarja tako da drugic mors bit bl previdn kar se tega tice in delat stvari sam prek uradni servisov ala ebay pa kaksne bolj zanna stacune sej razumes ane skratka nej ti bo to ena taka draga sola da naslednjic en narocas reci kar tko mim drugih za đabe da bi pršparu kakšen cent al pa dva ker konc koncu nc ne prsparas sam na zgubi si dvomm da ti bo kdo tle lohka pomagu edin kar lahko nardimo je to da ti recemo da naslednic stay away od takih ponudb pa bo. sicer je tlele v tem sestavku napisan nekej kar bi lahko napisal v treh lepih in slovnicno pravilnih stavkih sam se mi res ne da pisat tko ker je pretezko. no ce sm cist iskren je prava muka tkole pisat ker vem da pol na konc se mi tud svojga skropucala ne bo dal brat je pa en lep ekzampl kaj rata ce si preprosto len pisat vsaj priblizn normaln. :no_no:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.