Skoči na vsebino

Nakup igre


Guidetti7

Priporočene objave

  • N7

pozdravljen, žal ne morem pripomnit nič pametnega, ker ne poznam. po osnovnem "pregledu" je videt, da so zelo aktivni. sicer gre za firmo, ki se ukvarja s poštnimi pošiljkami, kar je v kontekstu spletne prodaje video iger kar ugodno. najbolje preveriš z naročilom in plačilom po povzetju.

če boš naročal bomo veseli tvoje povratne informacije še za ostale.

:thumbsup:

ozi_SLO.png

Link to comment

Nikoli slišal za njih, ceno za Fifo13 imajo 49,99 € + 2,80 + provizija pošte 1% če pogledam na moji priljubljeni tuji trgovini pride £39.85 +PTT tako, da je cena kar ugodna. Če so pa zanesljivi ti pa ne znam povedat, imajo tudi FB stran pa ni ravno aktivna, nisem pa zasledil kakšnih slabih komentarjev o njih, vzami s plačilom po povzetju pa poročaj oz. če si iz štajerskega konca se oglasi direktno pri njih, al neki :wario:

BessieSABU.png

Link to comment

Teh malih slovenskih trgovin je stalno več, v bistvu pa nobena nima neke res dobre ponudbe, če bi hotel kako igro prednaročit pa še manj. Da o raznih limited edicijah sploh ne razmišljamo. Recimo Forza Horizon - ena od iger, ki bi jih letos še rad kupil. Ameriški izid je že davno bil postavljen na 23. 10., povsod jo je že mogoče prednaročiti v navadni in limited izdaji, samo pri nas o njej ne duha ne sluha. Edino možnost sem za zdaj zasledil pri Playtechu, kjer pa za ceno dobrih 68€ najbrž ne bojo prodali nobene kopije. Ni čudno potem, da vsi, ki so tega zmožni hitijo kupovat kam drugam, če pa je pri nas ponudba totalno zanič, ali je pa sploh ni.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

A je kdo za, da odpremo trgovino?? :) Jest osebno mislim, da bi se dalo prodajati malo ceneje kot imajo pa tele ostale slovenske trgovine. Ne moreš dat za forzo horizon 68eu, če jo pa pri shoptoju dobis za 38 funtov!

Je pa res, da so tam večje količine kot pa pri nas! :(

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ma problem s trgovino je papirologija... računovodstvo itd... lahko bi pa se zmenili, da če kdo nima možnosti, mu kdo drug naroči, jaz sem nekoč, ko nekateri na KSi še niso imeli kreditnih, nekajkrat nabavil zanje, pač kot usluga, je pa res, da to narediš nekomu, ki ga poznaš in osebno prevzame ob pivu, ker en glavnih problemov pri nas je povrhu vsega še poštnina...

Drugače pa te lahko hitro nekdo tudi prinese okrog in ne prevzame naročenega...

Lahko bi pa naredili društvo in v okviru tega naročevali in bi si člani potem sposojali igre!? Je pa spet cel kup administracije...

BessieSABU.png

Link to comment
Ma problem s trgovino je papirologija... računovodstvo itd... lahko bi pa se zmenili, da če kdo nima možnosti, mu kdo drug naroči, jaz sem nekoč, ko nekateri na KSi še niso imeli kreditnih, nekajkrat nabavil zanje, pač kot usluga, je pa res, da to narediš nekomu, ki ga poznaš in osebno prevzame ob pivu, ker en glavnih problemov pri nas je povrhu vsega še poštnina...

Drugače pa te lahko hitro nekdo tudi prinese okrog in ne prevzame naročenega...

Lahko bi pa naredili društvo in v okviru tega naročevali in bi si člani potem sposojali igre!? Je pa spet cel kup administracije...

Ja jest mam milana za to, da mi naroči igro. Sva iz istega mesta in ni panike za denar! :) Društvo?! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pa saj društvo smo tako ali tako, pač neformalno, morda kar to temo uporabimo za to, da se zmenimo za kake usluge kupovanja, jaz načeloma preverjenim uporabnikom naročim kaj iz tujine, je pa res, da je moja kreditna ponavadi že nafilana z mojimi nakupi :tepen:

Pač, če kdo kaj rabi naj napiše sem, morda pa se najde kdo od sponzorjev in dobavi težko dobavljivo, redko robo ali pa tudi navadno po enaki ceni kot bi bila od zunaj... in zapolni tržno nišo :drunk:

BessieSABU.png

Link to comment

Ti bi lahko že kar sam odprl sposojevalnico LOL :D, imo itak ne rabimo imet nekja uradno ampak lepo neformalno druženje in sposojanje... edino nekako bi moraliimet filter, kdo je zaupanja vreden, po moje v to spadajo vsi admini, moderatorji in donatorji, ter vsi, ki jih poznamo osebno... morda naredimo eno izbo, sa menjave in izposojanje med takimi uporabniki...?

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7

imam predlog:

- "članska" izposojevalnica je na voljo samo VIP+ uporabnikom (torej, VIP + moderatorji + administratorji)

- VIP uporabniki v tem primeru postanejo le tisti, ki skupaj donirajo najmanj 20 EUR; donacija NI članarina, ker gre za neformalno društvo, pripomore pa k temu, da si lastnik igre vsaj nekoliko opomore v primeru, da mu nekdo uniči / odtuji plošček. seveda ni treba pojasnjevati, da je samo 1x prvič. in zadnjič.

- v ta namen se odpre zaseben, VIP only, pod forum, kjer se pripravi zadeve za tovrstno izposojo

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.