Skoči na vsebino

FIFA13 XBOX LIGA


Priporočene objave

okol 12 nas bo ja... zaenkrat je gogi odstopu (ker mu je fifa zivce pojedla haha).. pa guidetti nima gold računa... en bo pa nanov drug tedn k bo zrihtu xbox...

bols da nas je 8 pa da odigravamo redno, ko pa da nas je 12 pa ne moreš pol lige speljat do konca :)...

Moja ideja je da dam razpored 3 tekem v naprej na teden pa vsak odigra te tekme v tednu, ni važno kdaj sam da jih do recimo nedelja odigra in se lahko pol v ponedeljek nov razpored objavi in updata tabela :) ... to bi bla pomoje izvedljiva opcija glede na to da nekateri nimajo vsak dan časa... :)

Link to comment

lepo lepo. Tudi jz sm bayern. 2. krog bo težak. Sva igrala z MRF in bla zlo izenačena. Sem pa skor popizdu ker je dobu penal v 90 in nism naredu prekrška :D. FUCK EA! Sm poskusu igrat z Man City... ekipa nima faking wingerjev. In js igram preko wingerjev dammit :D. Se pravi zmagovalec na koncu si lahko izbere ekipo? Ali prvi 3. V nasprotnem primeru... tottenham for the wiiiin :D

Gapi x3.jpg

Link to comment
lepo lepo. Tudi jz sm bayern. 2. krog bo težak. Sva igrala z MRF in bla zlo izenačena. Sem pa skor popizdu ker je dobu penal v 90 in nism naredu prekrška :D. FUCK EA! Sm poskusu igrat z Man City... ekipa nima faking wingerjev. In js igram preko wingerjev dammit :D. Se pravi zmagovalec na koncu si lahko izbere ekipo? Ali prvi 3. V nasprotnem primeru... tottenham for the wiiiin :D

Se bomo zmenl na koncu al bomo zrebal vrstni red izbiranja ekip al pa gremo po lestvici... Men je načeloma useen :)

Ajde kdo bo prvi odprl ligo da vidimo :P

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.