Skoči na vsebino

Povezava xboxa na net


xardas

Priporočene objave

Evo medtem ko čakam na xbox 360 sem si že priskrbel še en brezzičn router, tokrat Buffalo mašinco (doma mam že Linksys wrt54g v2.0). Pravtako sem naštimal AP+WDS, tako da se Buffalo poveže na linksysa in dela internet na buffalo bp.

Torej ko dobim xbox, ga samo s kablom priklopim na Buffalo in zadeva bi morala delat? Ker berem, da so problemi z zaznavanjem IPja! Upam, da bo štimalo.

Aja BTW. Buffalo sem naročil preko nemškega ebayja. Zadeva je hodila do mene samo TRI dni preko UPS, poštnina zelo nizka. Pohvale!

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

:( , zdele sm povezou xbox na net ampak sem kabel vklucu v modem , je lahko v modemu al mora bit v routerju (ker je v okvari) ? drgac mi je pa napisalo da neki ne najde tapravga ip-ja , ZAKAJJJ !!!??? :crybaby:

tuki je pa neka koda:

w: 0000-000b

x: 4000-1001

y 0000-0000

z: 0000-0000

naj mi nekdo pomaga ker xbox sem si 50% kupu tut zarad igranja prek neta :crybaby: , zelo bom hvalezen za vsak koristen odgovor !!! :hyper:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.