Skoči na vsebino

Xbox 360 Co-oP Games


iLichu

Priporočene objave

Da malo obnovim temo. Iščem eno igro da bi s kolegom igrala coop (offline, split screen torej) in me najbolj mikata GOW in Rainbow Six Vegas (2).

Sicer nisem preveč za tako tematiko kot je GoW, ampak me kljub temu mika :D. Me pa malo moti, vsaj ko gledam posnetke, da je vse temno. Je v špilu res vse tako temno, da se vse bolj slabo vidi? Kako je potem ko je špil na split screen?

Za RS pa sem videl da je split screen vertikalen. Če je kdo igral to igro na tak način bi me zanimalo, če se vidi v prostorih dovolj dobro, ker se mi zdi malo majhen vidni kot.

Kaj bi vi priporočali? :P

GoW je itak must play, pa ni glih skos temno : ) Probaj še Halo 3 pa mogoče kak army of two, sam najprej pejta gearse ker so najbol zakon

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Kak nastavis crackdawn da je co-op na eni konzuli.Sem probaval pa mi ni ratal.

Lp

ne gre na eni konzoli, gre le prek system linka.

kako je to mišljeno preko system linka?

je možno na kašen način igrati z nekom, a ne preko xbox live?

lahko igraš coop preko LIVE ali da povežeš dve konzoli skupaj (system link).

Link to comment

lahko igraš coop preko LIVE ali da povežeš dve konzoli skupaj (system link).

Pa to, da povežeš dve skupaj gre preko interneta ali jih moraš kako drugače povezati?

Se pravi, da bi coop igral z kolegom, ki je v drugem kraje in ne bi rabu XBOX Live gold accounta.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

lahko igraš coop preko LIVE ali da povežeš dve konzoli skupaj (system link).

Pa to, da povežeš dve skupaj gre preko interneta ali jih moraš kako drugače povezati?

Se pravi, da bi coop igral z kolegom, ki je v drugem kraje in ne bi rabu XBOX Live gold accounta.

Najbrž morata bit ena zraven druge in ju z kablom povežeš.

Alen6552.png
Link to comment

lahko igraš coop preko LIVE ali da povežeš dve konzoli skupaj (system link).

Pa to, da povežeš dve skupaj gre preko interneta ali jih moraš kako drugače povezati?

Se pravi, da bi coop igral z kolegom, ki je v drugem kraje in ne bi rabu XBOX Live gold accounta.

Najbrž morata bit ena zraven druge in ju z kablom povežeš.

če ju z ethernet kablom povežeš, bi bilo čisto možno, da bi bil on drugje in bi bil vmes internet. Razen, če je M$ poskrbel, da to ne bo delovalo.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
damn fantje.

system link je offline način, LAN party fora. Povežeš konzoli kot bi povezal dva PCja (offline). Če hočeš igrati online, coop ali karkoli drugega je potreben gold.

http://www.xbox.com/en-us/expertguide/lanparties.htm

hočeš rečt, da morata biti oba v mreži? Če router podpira VPN, je lahko tudi kolega iz USA v tej mreži. Kako pa v system link povežeš več konzol?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.