Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Glede preimenovanja klana je bil le hec. Da sva vas pogrešala pa misliva čisto resno. A ja imam še vprašanje glede mojega sina Vita. Dal sem mu da si napiše FOTR klan pred ime. Če ima kdo od FOTR klana kaj proti bom takoj zbrisal. Ima gemertag VITO99 in igra prek liva tako da če ga kdo sreča na livu naj ga ne skrega ker ima napis FOTR klana. Star pa bo 9 let in ima nekje 8 ur igranja in 18 level, kontrole gobic ima pa invert nariktane tako da ne razumem kako lahko tako igra jaz ne morem.

Joj kak ogenj je v hiši pri meni doma. "Stari igraš čez noč sedaj si pa še sina notri namočil da igra čez dan in tako to nebo dolgo šlo" mi je rekla moja drag. Moral bom kupit velik šopek rož za 8. marec da jo pomirim. :doh:

Link to comment

No končno smo po dolgem času bili skoraj vsi skupaj. Samotar, nemebasat, zzr, dprulles, andyslo in jaz. Fantje to je bila klavnica. Proti kraju so že vsi bežali samo ko so zagledali FOTR. Prviva sta odšla dprulles in ne me basat, nato pa andySLO da se naspijo za službo. Ostali smo samo še samotar, zzr in jaz. Mislim da bo teh par fantov, ki so zadnje igre igrali z nami tremi zlomilo svoje izvode CoD in prenehali igrati, vsaj jaz bi če bi mi delali to kar smo mi njim. ZZR je enega ubožčka z šibrovko ubil tolikokrat (mislim da vsaj 10 krat če ne več) da je ubožec kar bežal ko ga je videl. Samotar pa tako ni več vedel kam naj sploh meče airstrike. V eni rundi je imel tri airstrike in dva čopera. Nemebasat je po dolgem času neigranja pokazal iz kakega testa so pravi igralci, pod dvajset kilov ni imel nikoli. Dprulles je bentil da je slab pritem pa mimogrede nanizal 16 ali več killov. O andyju pa tako da ne govorim kill za killom.

Fantje hvala za dober mech, užival sem. :rock::rock::beer::beer:

Jaz grem zdaj dve uri spat pol pa delat. ZZR pa seveda zdaj še vedno igra. :car: :ihih:

Link to comment

Jap včeraj oz. danes zjutraj je bilo faking noro :rock: ka smo jih poniževali :lol: skoraj 2 tedna nmisem igral pa mi je kar šlo z vašo pomočjo :D

Sam zanimivo da niso obupali ker so zmeraj izgubili , smo se tudi kul štekali z drugim timom in se zajebavali !

Igramo searc˛destroy mene seveda ubijejo :( nato gledam ZZR72 koko prileti do avta anglež fukne bombo in ga raznese :) nato sem hotel poveda kao angleško da je zzr-a razneslo pri auto in sem na brzino rekel:˝ ZZR72 goes BUM BUM !! ˝ :doh: in nato vsi v smeh :lol: Angleži več drugo sploh niso govorili razen BUM BUM , celo so vedeli kje je SLOVENIJA :thumbup:

Ja pač smo Slovenci prijeten narod za igranje napram Amerikosom ;)

Skratka zabava do daske , danes spet jaz sem za :thumbup: 22.00-30 :bringiton:

edit: po novem več nismo FOTRi the fuckin rušhens (rusi)

zdaj smo FOTRi from Šweden :lol: Helga i coming :lol:

Xbox

Link to comment

hehe, včeraj sem bil tudi jaz gor, le v nasprotnem timu. Dobro igrate, Fotri, res je da nisem nek vsakodnevni igralec CODa, parkrat ste mi sprašli rit, ampak so bili cajti ko sem vas serijsko dobil na muho.

Ja res, največji smeh je bila opazka da so fotri iz Sweden. :)

anglež: Where are you from?

fotr: slovenia

anglež: ooh, sweden!

:) :)

Link to comment

Ja končno FOTRI smo bili včeraj v prvotni zasedbi :bowdown: :bowdown:

Fantje˙(FOTRI)včeraj smo imeli 13 zmag zaporedom :thumbup: oni tip z shotgunom mi je bil na začetku smešem,pol se mi je pa Že smilil...Mislim da sem ga vsaj 10 zaporedoma ustrelil :crybaby: :crybaby: :crybaby:

SE VIDIMO DANES :bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment

Midva z ZZRom sva vsak dan zgoraj po 22.00 uri pa vse do 2.00 včasih tudi do 5.00 zjutraj, drugi pa občasno (možnost izostanka pri nama je 0,1 procenta in to takrat ko od utrujenosti zaradi 3 urnega spanja na dan zaspiva pred xboxsom). Večina, ki je še koliko toliko aktivna so samotar, nemebasat, matkurba občasno tudi dprulles, andyslo in repminister. Od drugih slovencev pa dejan54, nitroblast, oko ( če sem od koga narobe navedel gemertag se opravičujem).

Pošlji sporočilo ko boš zgoraj pa te bomo invejtali. ;)

Matkurbo sem namenoma navedel pri FOTRih ker že nekaj časa opažam da nosi oznako FOTR na livu in kolikor sem jaz razumel tudi v resničnem življenju (se opravičujem če se motim). :beer:

Konec koncev pa ni pomembno kateri klan si. Glavno je da si Slovenec in igraš z nami za zabavo. :rock::rock:

Link to comment

Večina, ki je še koliko toliko aktivna so samotar !? - a se ti mal zajebavaš :headscratch: jebat ga prejšni teden ni šlo zdaj je drugače :D sam še morem mal natrenirati :beer: da bom imel več kilov ;)

:lol: imam idejo :D

aleks nebi bil ti naš klan leader :cough:

jaz sem danes spet gor tam od 22.00-30 tako da kdo ima voljo igrat z nami ali proti nam :D

seveda teamdeathmatch :cough:

ja včeraj je spet klasika bila :D večina zmagovali :D in to prepričljivo

Xbox

Link to comment
Večina, ki je še koliko toliko aktivna so samotar !? - a se ti mal zajebavaš :headscratch: jebat ga prejšni teden ni šlo zdaj je drugače :D sam še morem mal natrenirati :beer: da bom imel več kilov ;)

:lol: imam idejo :D

aleks nebi bil ti naš klan leader :cough:

jaz sem danes spet gor tam od 22.00-30 tako da kdo ima voljo igrat z nami ali proti nam :D

seveda teamdeathmatch :cough:

ja včeraj je spet klasika bila :D večina zmagovali :D in to prepričljivo

Ja malo te zajebavam. Večinoma si vedno gor. Saj razumem da imaš gužvo v službi. :lol:

A sedaj ti mene imaš mogoče za :crazy: .

To kaj jaz napravim v treh dneh intezivnega igranja ti napraviš v eni do dveh urah. Vedno po 35 do 40 kilov in to zares brez da bi ti laskal :car: .

Jaz te že od začetka smatram za lidera in te bom tudi po 5. letih ko te bom scal v kilih 50 proti 49 :lol:

Koljiiiiiiiii :bringiton: :bringiton:

Link to comment
No

danse še jaz pridem ker jutri nimamo šole :bringiton:

Danes bo pa prava koljačina in še koline jupiiiii. Glupi ameri so zmrznili. :bringiton:

Samo zame bo hudo ker me bo spet prst bolel. Pri vaših kilih samotar+zzr+nemebasat+repminister+matkurba vsi sigurno nad 25

bom spet laufal po celi mapi kot nor in ko prispem do agresora bodo že vsi mrtvi in spet jovo na novo na drugo stran mape.

A se zmenimo da mi vsak pusti vsaj tri. :crossfingers:

Si bom pa danes pripravil dve laški flaški ledeno hladni. Eno za moje grlo, drugo za moj prst ki ga bom hladil v drugi flaški. :beer:

Link to comment

Ja repminister lahko ti je res žal. Se mi zdi da smo od kakih 20-25 metchev le dva izgubili. :rock:

Ampak občudujem eno par nasprotnikov, ki so dobili po grbi da so kljub temu eno par matchev vztrajali.

In ti miwche kako povprečje nam kvariš? Bil si izredno dober. Če bi jaz gledal na to da kvarim povprečje bi že zdavnaj prenehal igrati. Saj mi igramo za zabavo in zaradi druženja. Poleg tega se pa vedno lahko zanesem na druge saj vem da če bom jaz napravil samo 10 kilov bo kdo drug razturil. ;):beer:

Hej samotar a si imel včeraj sploh kak metch pod 30 kilov? Ma kje jih najdeš? Pa ti ZZR in oko klala sta ko zmešana. Enkrat se nam je sicer zataknilo proti nekim francozom za 20 pik a smo jih naslednjo rundo nabili. :thumbup:

Živeli FOTRi in živel moj spanec danes v službi. :beer:

A gremo danes spet? :bringiton:

Link to comment

Res, še enkrat moram pohvalit in se zahvalit fotrom (tokrat iz službe, v katero sem seveda zamudil po neprespani noči :D ).

Odlična igra, dosti smeha in dosti preklinjanja :bringiton:

in igranje v taki skupini ti povrne voljo do multiplayerja, ki je brez dobre družbe bolj bleda izkušnja.

Vidimo se online. :thumbup:

Link to comment
Hej samotar a si imel včeraj sploh kak metch pod 30 kilov? Ma kje jih najdeš?

Tu pa tam ja ;):lol:

Ti jih plodiš k meni in sem jih moral kokat :bringiton: :lol::D

Ja včeraj je bilo spet norooooo

miwche- ne se sekirat saj bo ;) važno je sodelovanje ter zabava in ne kolk kilov imaš :beer:

Danes bom probal :) priti

Xbox

Link to comment

Da se še jaz oglasim, sm se končno uspel registrirat....

Fantje v petek je blo noro, bo treba ta petek nujno ponovit.... :D

Meni je edino ful žal, da ne morem mikrofona ponoči uporabljat....(Moja zraven spi) ampak tut to pride na vrsto, če bo vse po sreči konec poletja.... ;)

Pozdrav vsem in se kej koljemo, če ne prej v petek... :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.