Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

če se oba strinjata s tem ni problema :thumbup:

lahko pa vsak sam pobriše svoj post ;) kot znak dobre volje oz. da je konflikt rešen :objem:

Seveda če je ?? :headscratch::D:lol:

SAMOTAR se strinjam,da to štalo počistiš,ker ne eden ne drugi nisva napisala kaj pametnega.

SE VIDIMO FOTRI OB 22-22.30 :bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment

Fotr Dprulles....kapo dol za tvoje izjave :bowdown: legendarne, da se clovek poscije v hlace hahaha.

Soborci..., iskreno se opravicujem za moje izginotje, ki je bilo namerno. Moral sem se najprej malce spociti, kaksen filmcek pogledati, malo zeno spedenati, potem pa se ga se orenk napiti. Seveda treznenje traja kar nekaj casa hehe.

Sedaj sem cil in spocit, pripravljen na nove vojne vihre ze danes po 23:20 uri.

Soborci Fotri...vidmo v KOLJIIIIII :bringiton:

naslonjach.png
Link to comment

Se opravičujem da smetim FOTR forum a imam eno prošnjo. Če kdorkoli od vas FOTROv in ostali KSI člani ter soborci na livu ima mogoče za prodat matično ploščo za socket A za athlon 3000XP da mi prosim javi, ker je moja po 4. letih nevarnega življenja pustila dušo. crybaby:

Sedaj sem pa moral zato da sploh lahko pregledujem forum zaplenit predpotopni comp moji tašči in za vsako stran ki jo pregledujem si lahko spijem po eno laško tako počasi dela jaz sem pa zvečer ko pregledam forum že tako pijan. :tard:

Link to comment
Lepo je spet igrati s teboj nemebasat. Spet se je izkazalo da ti počitek nič ne škodi.

A dprulles ti še misliš igrati kaj z nami?

Upam da bomo danes zvečer v popolni postavi. Se vidimo po 22.00.

Kolljiiii :rock:

ja še še.samo da je moj time za špil do 22 potem pa sem že za spat.sem že kot kokoši. :lol: se bom potrudo.

dprulles.gif
Link to comment
Lepo je spet igrati s teboj nemebasat. Spet se je izkazalo da ti počitek nič ne škodi.

A dprulles ti še misliš igrati kaj z nami?

Upam da bomo danes zvečer v popolni postavi. Se vidimo po 22.00.

Kolljiiii :rock:

ja jaaaa.počitek.jaz pa pravim da ma drugi gamer tag pa tisti dan ko mu ful gre potem se uvali.ja jaaaaaa.

ej grega veš kaj? odgovor maš na gsm. :lol::lol::beer:

da nebo pomote :jaz se ZEZAM

:bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

alexs enako fotr, enako. Po dolgem casu, a. Nisem se za v smeti hehe :rock:

dprulles tebi bojo banano spustili na tem forumu, ce bos taksne pisal :ihih: :plan: drgac pa res bi bila opcija, da bi se s kaksnim accountom igral, sam se mi ne da s tem ubadat. Niti nimam casa da bi mi dovoljeval taksna hudodelstva hehe.

drgac pa danes spet vidimo, tam za kaksno urco ali dve na hard nazigancije, pa najsibo to zadnja stvar, ki jo naredim - danes kali ;-)

sajonara :china:

naslonjach.png
Link to comment

Seveda smo gor. Samo jaz maksimum do 00.30, ker moram ob 4.45 že vstati in v službo. :crybaby:

Morali bi se danes nekako vturit v free for all. Tako sva včeraj šla jaz in ZZR, ko ste že vsi odšli spat. Kaka zabava je bila to, ko slišiš vsakega igralca kako govori. Na začetku so bili vsi tiho le midva sva se zafrkavala, ko pa je že vsak od njih imel kakih pet deathov od najdva so začeli preklinjat (ko sem enga 4 krat za povrstjo: you fuc... leave me alone, kill somebady ellse). Najlepše pa je bilo kako sva se iskala in se kokala med seboj pri tem pa so nastradali vsi ki so bili v bližini. Vmes se je zgodilo da sva se kakih 30 sekund v krogu lovila in se probala zaštihat pa ni šlo dokler najdva ni ubil en drug.

Najbolj sem pa se nasmejal, ko sem se zafrkaval in me je ZZR koknil sem mu rekel You fuc..... FOTR camper you killed me. Pa je en igralec rekel kaj je pa zdaj to pa mu drugi odgovori: a nevidiš da je to nek familijarni prepir. :lol::):):)

Koooollllllljjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :beer::beer::rock:

Link to comment

skater to je tako, kot da bi dal 6.letnemu otroku prvo igracko. Ce sem popolnoma iskren me se vedno noben spil ne pritegne toliko kot COD4. Prava doza adrenalina, katerega lahko izkusis doma pred ekranom.

Alexs ne delaj se nevednega. Tolk pa spet nisi spil (bi se slisalo hehe). Je pa res, da si bil popolnoma drugacen glede ustnega kontakta z igralci. Pokal si take, da mi ni blo nic jasno :ihih:

ko se spomnim se zadnji in predzadnji spil, predno sem se pobral, si imel cca. 17killov...najvec

naslonjach.png
Link to comment
O mio dio :lol:

LoL sam se mi zdi , da u tej temi ste vsi koda bi popili 100 Red Bullov :lol:

Sorry za Offtopic

100 glih ne. Je pa res da vsaj jaz zvečer spraznim kak liter red bulla, ker se drugače ne bi mogel držat pokonci. Že kaka dva meseca spim kake 3-4 ure na dan zaradi CoD4, predvsem pa zaradi mojih dragih kompanjonov FOTROv :bowdown:

Če ne bi bilo njih dvomim da bi pri CoD4 vztrajal tako dolgo. Vsaka jim čast. :bowdown:

Link to comment

Alexs ne delaj se nevednega. Tolk pa spet nisi spil (bi se slisalo hehe). Je pa res, da si bil popolnoma drugacen glede ustnega kontakta z igralci. Pokal si take, da mi ni blo nic jasno :ihih:

ko se spomnim se zadnji in predzadnji spil, predno sem se pobral, si imel cca. 17killov...najvec

Link to comment
Alexs Me zanima če bom kdaj prišel na tvojih 25-37 kilov :bowdown: .

Haha...glej na povprecje. Je ze res, da sem ene parkrat speljal na 30 ali pa malo vec killov, tam cez 20 sem imel ze veckrat. Povprecje racunano je 15-18 killov na spil, to je realno stanje.

Res je da si se popravil precej, tako da je sedaj ze pravi uzitek igrati, a..hehe. Se pomnis vceraj, ko sva ZZRa klala kt norca :D;)

naslonjach.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.