Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Xbox.com je najavil, da lahko pričakujemo izid tako imenovanega Variety Map Packa (ki vsebuje štiri večigralske zemljevide) za Call of Duty 4 že 3. aprila.

Fantje, dragi soborci, cenjeni FOTRI predlagam da si vsak vzame 3. aprila dopust kot jaz in si ohladi gajbo laškega ali rdečke ter proslavi ta dogodek z igranjem do ranih ur. :beer::rock:

Link to comment

hehe..., salo na stran. Ne da bi ga sledil, sam kamorkoli sem se obrnil sem videl samo njega uletavati. Zadnji dve ali celo tri runde, sem bil pa jaz na njegovem repertuarju. Ce me ni ene parkrat tako zaklal..jooooj prejoj, da sem kar z uzitkom preskocil replay :fiufiu:

Se je vceraj samo meni zdelo, da nas je ene par rund respawnal direkt pred sovraznika :headscratch:

naslonjach.png
Link to comment
ZASPAL SEM :crybaby: :crybaby:

NEMOGOČE,DA SEM ISPUSTIL DAN IGRANJA :doh:

DANES SEM GOR 22 :rock:

SE VIDIMO FOTRI :bringiton: :bringiton: :bringiton:

ka pa naj jaz povem?meni se to vedno zgodi.samo danes bom pa gor vsaj da vas malo pozdravim.zdaj ste že tak nadr.... da bom vedno zadnji na lestvici.bom pač požrl.se vidjamo. :rock::rock:

dprulles.gif
Link to comment
sanjajte naprej dprulles-a nebo ;) če že pa bo mogoče 2 igri znami igral :D:fiufiu:

No pustimo se presenetit a ne puhi :D

Res bi rad doživel da bo dprulles z nami igral. Ampak pu drugi strani sem pa hazarder in tako od točno 20.45 sprejemam stave oz. vplačila pri kateri rundi bo odšel od nas. Kdo bo najbolj mimo vsekal plača gajbo piva da jo pol skupaj spijemo ko prideta nemebasat in Andy k nam na obisk. Puhi pa bo za kazen točil pivo če pobegne pred peto rundo, če ne pa bom jaz kelnaril. Moja stava je 4 runda. :thumbup: ;):beer:

Link to comment

Zgubil stavo. :crybaby:

Ala ti vera dprulles zdržal z nami do konca in pri tem še kilal ko nor. Bravo. :car:

Jaz kelnarim, jaz privlečem gajbo laškega. :beer:

Bravo FOTRi vsi povrsti bili odlični danes: nemebasat, ZZR, AndySLO, dprulles in odličen Princ D...villa(oprosti ker si nisem zapomnil tvoj gemertag), ki se nam je pridružil danes. Pa tudi naraščaj Lukec. Kapo dol. :rock:

Samotar pa zaspal? Ne samotar je masiral svojo drago? ;)

Link to comment
ja alexs1 danes sespet piporočam.sem zraven.gdo gre stavit da samotar danes bo gor? po dolgi včerajšnji masaži sigurno :beer::lol:

:lol::lol: ja moje je zasedla moj igralni plac ( v kuhinji) remenke je delala do polnoči in sem obupal ter šel spat :crybaby:

danes pa morem špilat :bringiton: :beer:

se vidjamo :bleh: upam :?

Xbox

Link to comment

Zivjo fantje, legende fotrske. Odlicno je slo vceraj. Smo kar krepke tri ure nazigali he. Jaz se opravicujem za izpade, sem ga imel kar precej opd kapo :fiufiu::tard: hehe.

Vceraj smo spilali malo skupaj, predvsem mesano. Ti povem, da je igra precej bolj napeta s tem da se je stevilo komentarjev glupih amerikanosov, precej zmanjsalo :rockbrow:

dprulles tebi pa povem tukaj na forumu javno, pa ce mi samotar takoj banano spusti... /$"%"#=?(&?"/$ P.... M...... J...... =)/"$#%/$

"ce te sam se enkrat slisim, da se nekaj izmikas, stokas kolk si slab, jokas itd, ti obljubim, da taisti trenutek skocim preko linije direk to tebe pa :bringiton: " vceraj si pokazal da znas odspilat tko kot se spodobi. Pizda, mel si ogromno kilov, tazga te se nisem videl. Kapo dol! Tako.., da sva sedaj zmenjena, ne :bringiton:

naslonjach.png
Link to comment
nič nebo z banano ;) nemebasat

ja bo treba danes vsekat en free for all med FOTRi, da vidimo kdo je najboljši maderfaker med nami :rock:

in je to res da je ZZR postal camper ;):lol: (zzr nebom povedal kdo mi je to rekel :D )

ja zzr72 je včeraj bil camping motherfucker. žalostno da po tolkih dneh mora kempat in igrat da se tam nekje na 4 kvadratih skriva. :lol::lol::lol::lol:

dprulles.gif
Link to comment

samotar v kranjski gori smuča sem danes govoril z njim.pride v nedeljo.baje da nima xboxa s sabo :lol: ka zdaj štala utihnila,vse tiho vse mirno.fotr klan stran mora ostati aktivna ne kot....ajde fotri pišite kaj tudi tisti ki ste igrali z nami in ki želite.zajebancije ne zmanjka.gamer tagi so pa itak isti kot pri postih.lp vsem CoD4 nažigalcem :bowdown:

alo alo kje je pa nemebsat. sam da ni kje na dobu ker se pol njegovi zadnjici slabo piše :lol::lol::lol:

ajd ata javi se kaj.

dprulles.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.