Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Saj smo vsak dan gor na livu.

Trenutno zgleda da vsi samo preletimo ta forum in nimamo časa kaj napisat.

Jaz pa od danes niti ne bom imel dosti časa za CoD4, ker sem si včeraj dol potegnil BF: Bad Company in bom ves cajt izkoristil za to beta testiranje. :lol::lol::lol::beer::beer::beer::rock::rock::rock:

Če bo tako kot zgleda bo na ravni CoD4 če ne še boljše in mislim da bo to naša naslednja FOTR igra

Pozdrav in se vidimo v BF: Bad Company. ;):lol:

Tu je stran, kjer si lahko pogledate to adrenalinsko akcijo v kateri ni kempanja (si razumel ZZR - ni kempanja :D ):

http://www.battlefield.com/badcompany/

Link to comment

uuu, alexs, definitivno poročaj kaka je beta. Po ostalih forumih vidim, da folk zelo nerga in dejansko je zelo malo pozitivnih utrinkov, ampak zdi se mi, da so teizjave malo pretirane. Po moje bo BF:BC zelo dobra streljačina in kot praviš, definitivno se lahko dobivamo tudi tam, ko enkrat igra izide.

Link to comment

Zaenkrat lahko povem, da morajo še veliko stvari popraviti. Slika je pretemna, sploh če te respavna v hiši je temno ko v rogu. Nasprotnika težko ločiš od svojega ker ima le majhen oranžen napis.

Orožja je malo morje, ki pa ga odkleneš z napredovanjem. Lahko voziš razna vozila (tank, čoper,....). Komande so skoraj enake kot v CoD4, razen noža, ki ga lahko držiš v roki cel čas (bom vsaj videl ZZR-ja ko me bo hotel zaštihat :lol: ).

Izbereš lahko kje te respavna: ali bojišče, ki je nevarno ali pa štab.

Uničiš pa lahko vse kar ti je napoti. Doživel sem da je moj soigralec z raketo naredil luknjo v hišo da smo lahko šli skozi. :D

Akcije in adrelina pa je zagotovo veliko.:rock:

Drugače pa moram najti čas za več igranja in bolj spoznati mapi in potem bom lahko bolje poročal. :rock::D:rock:

Link to comment

za one ki študirate in ki se daleč vozite.

RES SE GA SPLAČA PREBRAT, V PRIMERU, DA SE TI TO ZGODI :o))))

Trije prijatelji sostanovalci so prespali kolokvij,

ki so ga imeli v ponedeljek zjutraj.

Ker so se v nedeljo zvečer v Ljubljano

pripeljali iz svojega oddaljenega domačega

mesta z avtomobilom, so se odločili,

da bodo to izkoristili kot opravičilo.

V ponedeljek popoldan so šli torej k profesorju in

mu razložili, da zaradi počene gume niso mogli

priti pravočasno na izpit. Profesor, čeprav nekoliko

v dvomih, jim je omogočil dodaten izpitni rok naslednjega dne.

Naslednji dan jim je torej profesor izročil izpitne pole

in jih razporedil v tri različne predavalnice,

da ne bi prepisovali. Eden izmed študentov se je takoj

lotil izpita in najprej prebral navodila.

Pisalo je, da je izpit razdeljen na dva dela,

pri čemer nosi prvi del 10% ocene, drugi del pa

90% ocene.

Začel je torej reševati prvi del izpita. Vprašanja je

obvladal, vse naloge kar hitro rešil in optimistično

prešel na drugi del izpita.

Naenkrat pa je izbuljil oči in prebledel. V drugem delu je

bilo eno samo kratko vprašanje ...

"Katera guma je počila?"

dprulles.gif
Link to comment

Danes po dolgem času na livu spet štala od slovencev. :thumbup:

Igrali Samotar, miwche, zzr, oko, mumbo in seveda jaz. :rock:

Najlepše izjave :crazy: amerikanos (bili gor tudi espanjola and other nigros): they gona rape us, oohhhhh look they are like rainbow this FOTR clan, ko smo pa začeli govorit v rimah: wtf are they poets? :lol:

Je pa bilo res zabavno ko smo jim v 99,9% prašili riti in ko so eni ubožčki že tretjič prekinili igro in jo podurhali ven (nek klan- i dont remember their name) in so padli četrtič zaporedoma k nam (kaka štala in kako dretje je bilo out out out, leave, leave). Smo morali ubožčka ki jih ni slišal in je ostal sam kontra nam :mirror: lepo opozoriti da so njegovi že odšli back in USA. ;)

Fantje :car::beer::beer::beer:

Ja puhi vidiš da vse živo je in ti govoriš ka nič dogaja se ne.:D

Kje hodil si pa ti?

Link to comment

Hvala bogu da nisem sam :eviltongue: :evil: CAMPAL :eviltongue::x :evil: (samotar,alexs)

Ja FOTRI včeraj je bilo pa noro. :rock: :thumbup:

Seveda ALEXS spi med igranjem :fiufiu::tard: ko ga 10 krat klicemo se zbudi :zzz::zzz::zzz: joooj joooj kaj bo stabo :tepen:

Res je hecno poslušat komentarje drugih :o :crybaby: :doh:

Vsi FOTRI (alexs,samotar,miwche,mumbo,oko in jaz)včeraj bili zelo dobri saj smo skoraj vse zmagali razen ene, ko so res campali :tard::P ampak so fantje dobili naslednjo rundo pošteno po ta zadji :cough::tepen:

SE VIDIMO :bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment

:car: danes spet prva liga :thumbup:

in spoznali smo nove prijatelje iz Nemčije , končno spet normalen folk za smeh in zajebancijo :beer:

Fantje so spet jutri za akcijo z nami

ZZR :no_no: kaj vse si spet zamudil , Alexs je kempal še dobro da so v igri drevesa da se je lahko skril :lol: , dprulles ga je kregal, vrnil se je izgubljeni nemebasat in klal ko zmešan, oko79 se je jezil in špreho, miWche kot vedno bolj tih in pridno klal, jaz sem pa čakal če meni kaj kilov pustijo in ni nič pomagalo sem moral se naganjat po mapi da sem našel kakega revčeka da sem ga lahko ubil,... skratka spet en lep većer z vami :bowdown:

se vidjamo danes 22.30 hura :objem:

Xbox

Link to comment

Ja včeraj mi ni glih šlo. Prvo totalen poraz v Halu potem pa še CoD tako tako. Me je pa zelo zabaval moj matredom in last stand s katerim mislim da sem marsikoga razjezil. Ubil me samotar jaz njega v last standu z nožem, pa tudi puhija sem sigurno razjezil z last standom, itd.... heheheheeeeee :D:beer:

Samotar pa je iskal samo strehe da bi tam kempal. A si se hotel ubit in skočit s strehe? Škoda da ni bilo ZZR da bi z mano kempal :thumbup: :lol::D

Link to comment

alexs1 samotar13 sta dokazala da z kempanjem oz čakanjem za drevesom,ali pa za vogalom ne gre.oz gre bolje.bom poskuso danes na vaš način. ja včeraj sem že bil malo utrujen od halo3 ko sem bil presenečen da sem v par špilih naredo celo štalo.uf včeraj je bilo super pa še nove sparing prijatelje aus deutschland haben wir kennengelernt. super.danes midva z zzrjem težko da sva zraven ker je sodelavec dobil sineka. dober špil danes pa ne mi zamerit da sem včeraj spet komentiral vsaki death nad mano. drugič bom tiho in nebom moto.lp

aja ste vidli da so si eni od ta novih frendov iz nemčije dodali napis FOTR?

:bowdown: :bowdown: :rock:

dprulles.gif
Link to comment

dprulles, končno sem dočakal, da sva skupaj igrala. :) Super!

včeraj je bilo res odlično, včasih sem prav umiral od smeha kako FOTRi začnejo prav dobesedno lovit folk po mapi, oni pa v beg.

Samotar, ne zamerit če sem precej tiho, v glavnem ker izklopim mikrofon. Vsake tolko mastno prekolnem, pa vem da koga to moti, zato ga imam raje izklopljenega. :innocent: Pa poleg tega tudi moram komunicirat z mojo boljšo polovico, da se ne počuti zapostavljene.

Upam, da se nocoj spet vsi vidimo. :thumbup:

Link to comment

miwce - glede kletvic se ne sekiraj ker jaz tudi preklinjam ko nor ;)

Kako lahko igraš in se pogovarjaš s svojo :headscratch:

Jaz sem najrajši da gre spat in da imam mir, ker ko je zraven me dekoncentrira :lol::D

AndySLO - ja tisto na strehi je bilo prav smešno :lol: mislim da sem te najmanj 5 krat zaporedoma koknil dol z strehe sem si rekel : O spet AndySlo hi,hi,hi :lol:

danes spet sem za akcijo :rock:

KOLLLLJJJIIIIIIIII ali auf deutsch TTTTOOOOOOOTTTTTTTEEEEEEENNNNNNN !!! :D

FOTRi das deutsche clan !!!! :fiufiu:

Xbox

Link to comment

Hi..., uletim mal do pol enajstih na COD med fotre, pa cujem neko svabscino, ki jo dprulles natepava kot nor hahaha :ihih: kaj taksnega pa se ne :crazy:

Svabi cist navduseni. HAHAHA...najbolj mi je bilo ko neki mudel od svaba z najvecjim navdusenjem prijavi, da je prav vesel Samotarja, da prvo rundo spila z njem...sem mislu da se bom uscal od smeha :mwahaha: pa se tako je bilo za cuti, kot da bi mudelu malce na jok vleklo :mwahaha: :ihih: ne morte verjet.

No jaz po dolgem pavzranju, spet delno do pretezno oblacno, navdusen. Tako da danes ponovim seanso. V bistvu opazam, da izostanek prav nic cloveka ne nazaduje, hmm :disbelief: zanimivo.

ZZR..."Vceraj si manjkal" povem ti da so se mi po dolgem casu spet roke potile, da je kar lilo hehe.

Ostali clani FOTR, d best off :bowdown: bilo vsecno, danes ponovimo klanje, kar med nami. Tako je najbolje... vidmo!

KOLJIIIIII :bringiton:

naslonjach.png
Link to comment
Jst sm učeri tut neki sanjal, nikakor ni šlo...

Samotar me je pa iz tiste strehe na hiši pomoje 10 krat ubil, po težkih mukah mi ga je ratalo sklatit dol iz tiste strehe....Sem klel ko opica.... :D

hja..., a ne me basat. Res si nekaj sanjal hehe...ma dej nehi ga srat Andy. Cist dobr je slo. Normalno da kksn dan clovk malce zabluzi. Ni frke. Bo danes ziher parajt. Fastenzi ;)

p.s. pa koncno si ze monitor ubodi :ihih:

naslonjach.png
Link to comment
Ja KEMPAL sem. Kako pa ne bi dprulles je celi dan treniral prvo na Halo3 potem pa v CoD4 razturil in sem ga moral nekako zaustavit. Sem pa ga za tistim drevesom 3x zaporedoma skokal dokler me nisi ti skino samotar :eviltongue::D

narobe prijatelj moj tam si me izstrelo tak da sem potistem začel vsaj nekaj migat.će te nebi ljubo kokno bi te jaz.v četrto gre rado :lol::lol:

dprulles.gif
Link to comment

Uglavnem...FOTRi....

Jst pa nemebasat sva med delovnim časom prišla do zaključka, da tkole ne gre več....

Tko da sva naročila velike količine zelenega čaja, kar pomeni, da bova od zdaj naprej pred vsakim špilom ruknila kozarček ali dva pol pa...ADIJO pamet.....Pa na FULL power cele noči.... :D

Link to comment
Ja KEMPAL sem. Kako pa ne bi dprulles je celi dan treniral prvo na Halo3 potem pa v CoD4 razturil in sem ga moral nekako zaustavit. Sem pa ga za tistim drevesom 3x zaporedoma skokal dokler me nisi ti skino samotar :eviltongue::D

narobe prijatelj moj tam si me izstrelo tak da sem potistem začel vsaj nekaj migat.će te nebi ljubo kokno bi te jaz.v četrto gre rado :lol::lol:

Ja veš da. Ljubo je imel srečo, ker sem slabo zaciljal in si mu ti povedal kje sem. Glih sem se hotel na tistih 5 kvadratov spet malo premaknit in te počakat. :lol::beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.