Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

Uglavnem...FOTRi....

Jst pa nemebasat sva med delovnim časom prišla do zaključka, da tkole ne gre več....

Tko da sva naročila velike količine zelenega čaja, kar pomeni, da bova od zdaj naprej pred vsakim špilom ruknila kozarček ali dva pol pa...ADIJO pamet.....Pa na FULL power cele noči.... :D

Probajta mešanico, ki jo jaz uporabljam da preživim noč (kako je pa čez dan v službi pa nebi tu govoro).

Liter Red Bulla + dve ali tri Laške flaške in za ščepec rdečke-lahko refošk da dobim pravo barvo.. :thumbup: :thumbup: :thumbup: ;):beer:

Link to comment
  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

haha FOTRI včeraj je bila prava ludnica, kaka škoda da COD4 nima podobne funkcije kot Halo3, da si lahko posnameš in ogledaš matche. Kaki smehi na knives only mapi, pa repminister uleti in začne streljat, pa mu nič jasno. Res, crkaval sem od smeha. :beer:

na ostalih matchih pa smo rasturali, do te mere, da sem imel porazno malo killov, že ko sem prišel na mesto dogajancije so ostali fotri že vse poklali, pa je bilo treba it na drugi konec mape. In ko končno pridem tam, spet nobenega, treba spet nazaj. :D

s kom se je zapletel tisti mulec v lobbyju pa mu je govoril "Paki, Paki...". Svašta, zdej so fotri še Pakistanci. :lol:

Link to comment
haha FOTRI včeraj je bila prava ludnica, kaka škoda da COD4 nima podobne funkcije kot Halo3, da si lahko posnameš in ogledaš matche. Kaki smehi na knives only mapi, pa repminister uleti in začne streljat, pa mu nič jasno. Res, crkaval sem od smeha. :beer:

na ostalih matchih pa smo rasturali, do te mere, da sem imel porazno malo killov, že ko sem prišel na mesto dogajancije so ostali fotri že vse poklali, pa je bilo treba it na drugi konec mape. In ko končno pridem tam, spet nobenega, treba spet nazaj. :D

s kom se je zapletel tisti mulec v lobbyju pa mu je govoril "Paki, Paki...". Svašta, zdej so fotri še Pakistanci. :lol:

z mano ;)

dprulles.gif
Link to comment
a igra kdo s shotgunko ???k rabm kaksne nasvete :D

kot prvo..., tole orozje je zelo primerno v majhnih mapah, kjer se vse skupaj hitro odvija in klanje na blizino. Takih map je v TDM, kjer mi najvec igramo, bore malo. ZZR je svoje cajte nazigal s tem orozjem. Ni hudic, da ti ne poda kaksen dober nasvet.

alexs to je cist normalno da ti ne gre snajpanje, sva ze dva. Narava nasega igranja ne dopusca nam, da bi se sli Mark Wahlberg-a v TDM. Tukaj rabis akcijo in si pogorelcek v vsakem primeru :ihih: S&D je dobra izbira, kjer lahko spilis sposobnosti Shooterja.

naslonjach.png
Link to comment
mape so zakon celo ona v gozdu v naravi za snajperje kemperje idealna. alexs1 tabo zate. :lol::lol::lol:

Kempat tu meni ne gre. A si me ti kdaj videl da jaz snajpam? Ko se pripravim da bom snajpal me vedno nekdo skine :x

alexs1 samo zezam se.povejte mi fotri kak so kaj mape.ona natur mi je zakon in mislim da je zajebana da je veselje.je to to kar smo čakali.ja včeraj sem zaspal kot dojenček.danes pa fotri in slovenija akcija :bringiton: :rock:

dprulles.gif
Link to comment
a igra kdo s shotgunko ???k rabm kaksne nasvete :D

JA SCHOTGUN JE VEČINOMA PRIMEREN ZA HIŠE :headscratch:

Njegov doseg je nekje do 5 metrov.

Če ga misliš uporabljati se moraš hitro premikat ali pa kempat je pa zelo močno orožje (enim strelom ubiješ)

Svetujem ti,da rajši izbereš drugo orožje skaterim lahko ubiješ na poleg in na daleč :ihih: :D

SE VIDIMO :bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment

MP5 + silencer + stopping power + 3x frag + steady aim = zmagovita kombinacija.

Treba se je pač držat bolj zaprtih prostorov oz. šprintat okoli vogalov. Aimat v bistvu ne rabiš, je pa itak dovolj močna puška, da nasprotnika dost hitro ubije. P90 se lahk skrije pred njo. Pa voljo morš met da konstantno šprintaš, meni recimo se ne da več.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
MP5 + silencer + stopping power + 3x frag + steady aim = zmagovita kombinacija.

Treba se je pač držat bolj zaprtih prostorov oz. šprintat okoli vogalov. Aimat v bistvu ne rabiš, je pa itak dovolj močna puška, da nasprotnika dost hitro ubije. P90 se lahk skrije pred njo. Pa voljo morš met da konstantno šprintaš, meni recimo se ne da več.

dolgo sem čakal da bo negdo to povedo.M5 je boljši od p90.razlika je očitna gibljivost ista. :rock:

kar se pa tiče na daleč je pa spet m16 pred ak 47 in m4 .oba vleče pri rafalu gor.m16 pa ma glih tri raf na kratko in ostaja miren.jaz osebno uporabljam v zaptih prostorih m5 zumaj pa m16.rezultat za mene ok proti samotarju sem pa v temi. :rock: :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Jaz pa porbavam vse weapone,

na vskakmu custom clasu mam weapon iz ene skupune(sub weapons, snipers...)

pa mal probavam

sm pa velk AK47 fan sam nwm kdaj se ti odpre? (na PC verzij je pomoje mal drgač)

pa zdj sm se začel učit snajpat (sam še zmeri ne znam zajet diha pa namert pa zadet xD)

Pa to me zanima,

če dam konzolo v nemški jezik, a mi bo pol tut srverje iz nemčije najdl al kje bi lahko to naštimoval? (posledično manjši ping in bi moj skill prišel do izraza)

Drgač pa fotri... Vsa čast !!

res, največi fun mam k igram z bl starejšimi skupaj, ker na PC verziji(in na sploh) se najde kkšn 14letni čefur pa vse zajebe, na Xbox slo sceni pa veš da boš šel igrat z kokr tok normalnimi ljudmi ;)

To men veliko pomeni :) :bowdown:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Jaz pa porbavam vse weapone,

na vskakmu custom clasu mam weapon iz ene skupune(sub weapons, snipers...)

pa mal probavam

sm pa velk AK47 fan sam nwm kdaj se ti odpre? (na PC verzij je pomoje mal drgač)

pa zdj sm se začel učit snajpat (sam še zmeri ne znam zajet diha pa namert pa zadet xD)

Pa to me zanima,

če dam konzolo v nemški jezik, a mi bo pol tut srverje iz nemčije najdl al kje bi lahko to naštimoval? (posledično manjši ping in bi moj skill prišel do izraza)

Drgač pa fotri... Vsa čast !!

res, največi fun mam k igram z bl starejšimi skupaj, ker na PC verziji(in na sploh) se najde kkšn 14letni čefur pa vse zajebe, na Xbox slo sceni pa veš da boš šel igrat z kokr tok normalnimi ljudmi ;)

To men veliko pomeni :) :bowdown:

mislim da mata M5 in AK-47 isto "demage" mogoče da je ak malenkost močnjši sam o si pa zM5 hitrejši okretnejši hitrost streljanja hitrejša.sicer pa kak komu paše.meni ak preveč skače,razen če maš dušilec. :fiufiu:

dprulles.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.