Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ok, a bo skupinska fotka ?

a sm pol še najmlajši član fotra ?

A moram imeti kravato? Pa po fotki lahko gremo na sladoled?:hyper:

Mislim da je najmlajši član star 9 let, tako da ti odpadeš pri izbiri najmlajšega člana (najmlajši mora itak po cik-caku spat). Lahko pa si pripravnik za pravega fotra. Rabiš le še svojo bejbo :objem: in prazno bajto. ;)

Si pa polnopravni član FOTR klana. :thumbup: :beer:

Najmlajši pa nažalost nisi.

Link to comment

danes spet odigrali do 3 zjutraj par odličnih iger, pušnili smo redko ;)

jaz,zzr,alexs,nemebasat,andyslo,graphitelite(naš prijatel iz nemčije :thumbup: ) in kasneje se nam je pridružil Mlaky in to v nasprotnem timu :ihih:

Se mi je kar zasmilu :objem:

Mlaky a te ušesa še kaj bolijo ?? :fiufiu:

Skratka včeraj so bili spet sami pacijenti na Liveu glupi angleži in še bolj zaostali amerikosi :roll: kam gre ta svet !!.

Verbalne žaljivke seveda niso izostale , smeha polno,

nemebasat s cvičkem v riti in s puško v roki :cool: ,

alexs je spal med igro in kokal (ti si čudežni otrok) :hyper:

zzr kot vedno mislil da more vse pokilat :a_a: mal pusti za nas tudi drugič ;)

andy tudi killal kot nor in to brez, da bi zinil eno besedo :D

graphitelite je pa vesel da lahko skupaj z nami igral , ker smo full prijazni :)

malky revček se je pa naposlušal in skoraj sam igral proti nam fotrom

ej mlaky smo prav užival da smo lahko igrali proti tebi , saj smo meli tekmovanje kdo te večkrat kokne :ihih: , a ja pa graphitelite te je zelo pohvalil da dobro igraš in nas fotre tudi

skratka rešpekt vsem :thumbup:

Xbox

Link to comment

vsaka vam čast.se bom pridružil danes malo bolj optimistično nastrojen.danes pa bom probal "rainbow 6 vegas".sory za zadnjič.miWChe tanks za spodbudne besede. vem da ste cari ampak vemo da smo lahko tudi sami sebi tečni :crazy:.to sem jaz dprulles. frendi se pač sprejemamo tk kak smo.noben brez napake.dejstvo pa je da poleg mojega trojnega šihta ne sfolgaš vsega.ko greš ob 8 zjutraj pa prideš ob 22 domov pol je to tak.sory še enkrat.REŠPEKT FOTRI :bowdown: :bowdown: :roll:

Just one seven days to party jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

:rock::rock::rock:

dprulles.gif
Link to comment
Kaj vse sem zamudo. :crybaby: Dva dni sem bil brez kompa in brez liva, ker sem si na novo urejal sobo in vezal preklete kable ki jih imam sigurno kak kilometer. Sedaj bom spet zaživel. Nič več čakanja da moji pogledajo TV, takoj in kdaj hočem instant akcija na livu. :D
:bowdown: :bowdown: :rock:
dprulles.gif
Link to comment

...evo še en fotr tule (že 8 mesecev)... :D

...kak mesec in pol lastnik XBOX 360, ter od-pred-kratkim tudi CoD4;

na PCju sem že obrnil počez inu povpreko, sedaj se pa obračam še na xboxu;

vaš verni član nemebasat me je opozoril na vaš nadvelevehementni kongregat... :beer::beer:

morebiti se vam kdaj pridružim pri mesarjenju preko LIVE-a...

...seveda ako boste za...seve ;)

lp, oNeiRoS, aka. Morphea ;)

Morphea.gif
Link to comment
grega a še maš r6v2 ker sem ga nabavo in mi je multyplayer všeč. se lahko slišiva? ka zdaj fotri kje se v soboto tam okrog pol dvanajstih dobimo? :beer:

Puhi. Se vedno imam spil, sam mi ne sede preveci :yuck: Premalo in prepocasna akcija, enostavno mi spil ne sede. Prevec navajen na COD in mislim, da kar nekaj casa ne bo streljacine, ki bi mene odpeljata "way out" tako kot COD. I am sorry dprulles :china:

vidmo mudel

lp,

nemebasat

naslonjach.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.