Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

POZOR pomembno obvestilo !!

Naš dragi prijatel FOTR nemebasat je moral zamenjat gamertag (dam M$ in njihove fore s kreditnimi karticami) tako da nemebasata ni več ( ali pa)

in zdaj je spet dober stari naSLOnjach

nemebasat ups . :doh: . sorry... naSLOnjach :cough: po novem :lol::lol:

FOTR naSLOnjach boš danes kaj gor na Liveu ??

Isto velja za ostale danes grem v kuhinjo igrat da bom lahko zmerjal Amerikose :rock:

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Samotar hvala ti za pomoc se enkrat :bowdown: po novem ne jebem vec Lajva preko kreditkartic. They fuck U end blocked U - same time :crazy: Prepaid roxxx!

Ja po novem sem naSLOnjach. Vceraj sem malce udaril seanso, da vidim kako bo folk reagiral na to, da z 6levelom koljem vse poprek. Hehe...pomoje jim ni bilo nic jasno.

Pridem danes spet malce gor, pa upam da naumo igral S&D, ker mi sea mi neda bas. Mal je treba spet KOLJIIIIII udariti po siromakih sovragih.

vidmo FOTRi mudeli :bringiton:

naslonjach.png
Link to comment
Jst tut pridem.... na TD varianto...Upm, da bo ob polnoči še kej akcije....

Da ne bo tko k učeri, k sva s Samotarjem igrala sama... :beer:

Včeraj sem moral zgodaj spat ker sem vstal že ob 4.30 :zzz: . ZZR pa ni mogel več gor ker so siol izklopili zaradi nadgradnje. :crybaby:

Link to comment
jaz se vam opravicujem FOTRi, ker zadnje cajte nisem nic gor (mogoce me niti ne pogresate :D :ihih: ), so cisto druge prioritete zadnje cajte.

v kratkem se spet vidimo onlajn pa da koljemo!

Pa veš da te pogrešamo in še kako, upam da boš čimprej imel več cajta za nas :beer: .

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Samotar alias Ljubo danes bil operiran STOP. :(

Vse v redu STOP. :D

Zbudil se iz narkoze in iskal kontroler za box STOP. :a_a:

Zato po nesreči zgrabil medicinsko sestro za rit STOP. :red:

Sestra ni vedela ali naj mu primaže klofuto ali naj se sleče STOP. :love:

Trenutno gleda ponovitve naše male klinike in se sprašuje zakaj so namesto njega dali v serijo Debevca STOP. :headscratch:

Team FOTR in vsi ostali iz KSI te lepo pozdravljamo STOP. :car:

Upamo da boš čim prej okreval STOP. :petting:

Ne sekiraj se za levi jajček saj imaš še desni STOP. :cough:

Lepo spi STOP. :zzz:

:objem::beer:

Link to comment

Lepo okrevanje in hitro iz bolnišnice domov

SE VIDIMO

+1

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Ja včeraj sem bil mal pozen in 1 igro mi ni glih šlo sem se spet na kontrole moral navajat (sem igral Vikinga in NG2 ) nato je pa že spet šlo skoraj kot v starih FOTR časih :beer:

Igro pa mislim da sploh nismo zgubili , enkrat je bilo edino na knap 750 - 730 :lol:

Lepo je bilo spet igrat z vami :thumbup:

Xbox

Link to comment

Samotar kdaj si se pa ti nalimal mudel? ob pol polnoci te se ni blo? jaz tudi polgem cajtu na CODu. Nej blo slabo, nej :bringiton: sam mi ne potegne prevec pozno igrati. Sem drugi dan kot da bi me kdo na p.... :tard:

mumbo ne sekiri se u p... m... Eni smo tiho, drugi skrtamo z zobmi, tretji svicamo kot budale, eni pa kolnemo. Ce sestejemo in potegnemo crto, smo vsi eni velki pacienti hehe :ihih:

vidmo mudeli :bringiton:

naslonjach.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.