Skoči na vsebino

--> FOTR klan <--> [MW2]*[CoD5-4]*[H3:ODST]


dprulles

Priporočene objave

Sploh nisem vedel da ta tema obstaja ^^

back to the shit:

Because of your commitment to be a part of our community, you've been selected to participate in the Call of Duty: World at War Xbox 360™ Multiplayer Beta*! Please click the link below to activate and receive your Xbox 360 MP Beta Token.

muhahaha

PS. aja sam samotar je spremenu naslov :D

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Odgovorov 642
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

glede na to da je bilo s časom knap in skoraj vsi delovni vikendi bi rad dodal nekaj glede stvari ki sem jih obljubo. nekateri me že poznate in veste da kar obljubim se tega tudi držim. se pravi fešta srečanje pri meni ne vikendu bo ampak v začetku naslednjega leta ko bo že mal toplo in bomo lahko tudi zunaj.se opravičujem mi je kar nerodno ampak kot sem že reko kar sem obljubil bom tudi izpolnil.pa še avtocesta bo do skoraj mesta "zločina"

fešta bo mogoče z eno konzolo ali pa tudi brez zato vem da vas bo bolj malo,zato pa za tiste ki še ne veste da pri meni delamo čudovite čevape perutke .....kerih nikoli ne zmanjaka(keeken si prebral).tak da ko bo ta zadeva izpeljana prosim da se vsi povabljeni temu odzovete da se tudi malo pomenimo pozabvamo tudi na drugačen način.igamo itak doma na multip.,takda za dokazovanje je časa celo zimo.je tak. no še enkrat lep pozdrav. :beer: :bowdown: :rock:

dprulles.gif
Link to comment
daj nemebasat spremeni si naslonjača v nemebasat nazaj dam ti jaz 800pik , ker se nemorem navaditi da bi te klica naslonjač :lol:

Radodarnez :D situacija je pac taksna, da bi jaz tudi rade volje prejsnji moj nick uporabljal, pa sam ves, da sva oba poizkusala z prepaid karticami aktivirati racun. No go.

Ene parkrat bomo spilal skupaj, pa bos kojci sanjal naSLOnjaca, to ti povem :bringiton: asaaaaa

naslonjach.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

No včeraj se je končno spet pridružil miWChe :car: , kaj naj rečem jaz,alexs,zzr in miwche smo spet mal strašili amerikose jih spravljali v obup :lol: na koncu so še samo kempali ker jim drugo ni preostalo

včerj spet fenomenalno igranje od vseh :car:

nemebasat in dprulles kaj je z vama mudela ???

dprulles je bil 3 krat znami sam je zmeraj predčasno odšel po kaki 5 igri :a_a:

nemebasat aa si se preselil v afriko , ti je crknil x360 ti ga posodim če rabiš sam se spravi na live in pridi nabijat cod5 s FOTRi :x

oko79 in matkurba kdaj mata cajt da vsekamo v celotni ekipi ?

pa še to glede cod5 MP več ga igraš boljši je

Xbox

Link to comment

ja, ja, super je spet igrat v družbi. :rock: Preklinjanje, smejanje in streljanje soborcev (zzr :love:).

Moram se še napiflat mape, ker tečem okoli ko slepa kura :chicken: zato naj se ne čudi zzr, ko sem refleksno potegnu petelina nanj. :sweat:

No zdej pred prazniki bom tudi jaz imel malo več cajta za MP, upam le da bo LIVE pokonci, da ne bo spet klecnu okoli božiča.

Ja, pa čimveč nas je bolje bo, tako da kdor je gor naj se kar pridruži.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.