Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Gears of War II


RIDDICK

Priporočene objave

Ma jas bom popizdo nad totimi gersami gnilimi,prokleti epic smrdljivi,keri lagi,sem bil level 11 pol ma mi kr naenkrat napiše ko en match do konca odigramo,da sem dosegel level 4 in od zaj sem spet četrti level, :x:x:x

vsaj nisi padel iz 20 na 1 level.

EDIT

Also nove mape zgledajo ogabno hude

http://gdc.gamespot.com/video/6206696/gears-of-war-2-snowblind-map-pack-courtyard-gameplay?hd=1

http://gdc.gamespot.com/video/6206697/gears-of-war-2-snowblind-map-pack-under-hill-gameplay?hd=1

http://gdc.gamespot.com/video/6206695/gears-of-war-2-snowblind-map-pack-grind-yard-gameplay?hd=1

http://gdc.gamespot.com/video/6206694/gears-of-war-2-snowblind-map-pack-fuel-depot-gameplay?hd=1

Link to comment
  • Odgovorov 522
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ok zaj pa mam dost gearsov,naj si epic tele mape pa vse skupaj nekam vtakne,ni match ko nebi blo laga,nevem no sam so popolni noobi ko še popravit neznajo kaj naredijo, od 18h pa do zaj sem špilav prek neta,in sem prišo s 4 do 6 levela ko bi lahko bil komot že ene 15 jo kr sredi tekme frezne vse skupaj pa ven vrže,pol kaki 2 tekmi pred koncom je kuj ven metlo,pa naj se gonijo,poln k mam totih gersov,njbolj porazni mp ka sem jih sploh igral,če ne druga je vsaj single player dober.polek tega še plačujem live pa še gearse mam orginal,in pol naj plačujem za taki drek. :doh: :doh:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

Pri ta novem updaejtu so dodali country preference ,sicer na njihovi strani

tako da uporabniku ni v upogled. Stvar mi je postala čudna ker ko igram z

enim od mojih 3 profilov mi zadeva teče brez laga in igram uglavnem z raznimi

evropejci. To na italijanskem.

Ameriški profil laga na polno in me meče ven tudi pri horde.

Dejte mal preverit če vas to zajebava.

Lahko da je naključje...al pa dami net trokira.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

zgleda da ene mape so regisko zascitene.

FlashBackMaps ne gr niti s punti in niti s priolzeno codo.

CombusibileMaps gre s punti pobere brez tezav.

31.3 pridejo SnowBlindMape v upanju da se ih da pobrat.

Mal za temi se napovedujejo DarkCornersMape ki naj bi ble

tmne in mračne. Če ma kdo kaksn nasvet ali varjanto...

če ne bom jst kr na Securenetics pa vse skupi dol povleku. :bringiton:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Snowblind Map pack not avejlblinjorfakinkantrialnekitazgakponavadi :doh: :doh: :doh:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Danes ni več prvi april in jst mam vse mape od GearsOfWar2.

Flashback,Combustible,Snowblind. :bringiton:

ps.Securnetics Sux...Purevpn za istih 7 eurov nudi 4 različne drzave

na izbiro za remote IP adress

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

načeloma PayPal,

sicer pa najdi eno firmo na netu ki tebi ustreza glede plačila...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Če koga zanima kako do Snowblind map naj pogleda moj zadnji prispevek

v rubriki ''Xbox360 in različni PROBLEMI'' !!

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Nekaj me še zanima glede mpja,npr danes igrama s frendom gearse prek neta(annex) in on ma ob koncu 19 killov,pa 5 krat je zavzel položaj,no v glavnem mel je okoli 4000 točk,jas pa sem zavzel 13krat položaj,pa 33 sem jih pobil pa sem mel 10000 točk,in meni se je ob koncu prištelo 2100 točk(za levele višat) njemu pa 2000,torej v čem je zaj tu logika oz zakaj mi odpija pike,in on ki je dosti slabši (za tisti match)je mel samo za 100 pik majn pointov.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

če sm jst prav zastopu zadevo, se točke delijo z nekim koeficijentom. Recimo če igraš Warzone

je koeficijent npr.1 .Toraj točke za kill,itd...se delijo z 1. Recimo pri annexu kjer

neskončno oživljaš je ta koeficijent npr 0.5 . Toraj warzone (4200točk :1)=4200 točk, iste točke

za annex pa (4200točk: 0.5=2100točk). Nekje na netu sm prebral podrobno razlago pa ne najdem link.

Zadeva je približno taka z obzirom da sm podatke vrgu vn iz glave na pamet...

ps. čak mal,sam ta zadeva tut men ni čist jasna :headscratch: !!

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

na epic forumu pravijo da če maš pre švoh internet te sistem zaznava

kod lag switcherja. Tako dobiš ZeroPoints. Toraj se ti ne šteje točk če

te sistem zaznava kod neprimernega hosta ker vsi ostali v igri Lagajo...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.