Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

retro

3 lučke ne pomeni da se pregreva. RROD je general hardware failure. Lahko je šel grafični čip, lahko je šel ram, lahko je šel procesor, lahko je šla plata... itd.

na onih linkih zgleda vse enostavno. samo kere in koliko lučk gori če se pregreva? raztavit gre ja ampak sestavit pa neki šraufi pa.... jaz raje plačam

zato so strokovnjaki. lahko se posreči lahko pa še bolj zjebeš stvar. jaz sem medicinec in bi si upal samo sprednjo plato menjat pa še to tak da je samotar zraven :lol: .gdo si upa v napad :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Majke, samo tale Xbox pa ma tudi glupe fore. Tale update k lahko gledaš DivXe je tudi neki čuden. Vsakič, ko izklopim power kabel (napajlnik) in ga potem nazaj vključim mi ne bere več DivX oz. avi datotek. Ampak to je samo pod pogojem, da nisem povezan na Live. če pa sem povezan na Live pa mi brez problemov bere. Ne rabim ponovno update-at ali kaj podobnega. Madona je to zagamano :doh:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Men pa 360 kr naenkrat noce vec zaznat fizicne povezave z modemom.

Mam na istem modemu povezan tut comp in dela normalno. Sm probu zamenjat port in kabl, sam vseen ne zazna. Se prav da ni ne kabl, ne port.

Je sla pol kartica u k00rac? Sam ni konkretnga razloga, zakaj bi se zjebala.

WTF?

Se je komu ze kej tazga zgodil?

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.