Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Lahk ker pomaga ko igram igro se slika pokvari pridejo mavrične sence po ekranu in črte po igralcih in igra zašteka da morem konzolo resetirat pa tut demo igrice z xbox live to delajo??? In ce ga nesem nazaj ali bojo sprejeli ceprav je biu xbox flashan???

RROD comin up. :) Pejt zamenjat ne glede na to da je flashan, ne bodo vedl, pa tud flesh ni kriv konc koncev. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Ne vem, če se je komu že kaj takega dogajalo, ampak here goes. Zadnje čase, ko hočem it iz igre nazaj v dashboard mi vse skupaj zabrejka, spodnji desni kvadrant začne utripat rdeče (ležeča pozicija), na ekranu pa napiše system error al nekaj takega v half a dozen jezikih. Če konzolo restartam je potem spet vse ok.

Edit: ok, sem malo pogledal...

E71: possibly a dashboard update error, Check below in the "Console Reset Codes" for instructions. If that does not work there is no other solution and the console must be sent back to MS for repair.

Bom pogledal tole kasneje, grem zdaj spat. BTW Geometry Wars 2 = Supa Kool!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Torej, sem nazaj in pregledal tele console reset codes... Tole bi naj bla rešitev:

Clear Any Failed system updates that cause the console to error.

1. With the console off, press and hold the sync up button (the small white one)

2. While holding the sync button press the power button to turn on the console

3. Continue to hold the sync button until the Console has booted up completely.

4. During the boot process the console should clear any failed updates, allowing you to use it normally.

Sync button je tale tamali zraven power buttona, right? Pa še nekaj, je tole varno? Kaj mam za zgubit?

NitroBlast90.jpg

Link to comment
ne pomaga postopek ali ga sploh nisi uspel izvesti?

moras iti na cisto desni blade, potem na memory, osvetli disk (premakni kurzor nanj) in stisni Y, nato pa x, x, LB, RB, x, x. Prikazalo se bo obvestilo Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices? in nato potrdis.

Sem sel po MS postopku :doh: Drzi nek random button pa pol powah pa bla, bla, bla....

Kakor koli... se mi zdi tvoj postopek bolj logicen :D

Hvala :objem:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Meni pa x360 noče predvajati divx/xvid filme.

Večinoma se sliši samo zvok, slike pa ni.

Včasih se lahko vrnem v osnovni meni preko ploščka, največkrat pa je treba konzolo ročno restartati/izklopiti (plošček se ne odziva). Zanimivo pa je da vse ostale multimedijske vsebine predvaja normalno (vse serije, slike, glasbo itd). Problem so samo filmi. V čem bi lahko bil problem?

Crni+Pacov.png
Link to comment

mam problem, ko hočem se prijavit na xbox live dam test connection, pa pol tam mi najde network pa IP address je tut confirmed, pol se pa zalomi pr DNS, tam mi pa napiše failed, sem prau na xbox.com/support pa nisem nič kej pogrunto, sem probavu neki da pustiš modem ugasnjen 1 min pa pol nazaj prklopiš pa tut ročno sem prepisoval podatke tam na xboxu pa tut nič sreče

any help , plz ?

Link to comment
N00b kveščn. Danes sem dobil nov Xbox360 Premium. Account sem si naredu prek neta, ampak nikjer ni bilo kakšne možnosti za enomesečno Gold Membership., tako da imam zdaj silver.

Kako bi zdaj prišel do enega meseca zastonj multiplejerja? :)

V live (dashboard) je funkcija manege account ali nekej takega in si daš 1 mesec gold in pol reče d maš še en mesc zaston in po je

n00b ansvr :D

1234567896376444.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.