Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

M$ prai naslednje:

The following ports must be available for Xbox LIVE to operate correctly:

• UDP 88

• UDP 3074

• TCP 3074

Dokler nisem imel odprtih teh portov (imam TP-LINK router, s katerim ni težav, medtem ko so bile z ASUS-ovim, ki ga vsi omenjate, vedno), se mi je v PGR3 joinalo v online dirko v enem od desetih poskusov, sedaj so ti problemi preteklost :)

Priporočam, da odprete tele porte :thumbup:

Link to comment

oj...

mene pa sm neke zanima... mam xbox 360 na katerem mi je crknila plata oz procesor (utripajo vse lučke rdeče ko ga prižgem).

upljen je bil lani pa mi je potekla garancija ki sem jo imel 1 leto (14.6.2008-potekla)

ka naj storim?

p.s.: xbox je modificiran

Lp, Vasja

:(

Link to comment

Mah tale x-clamp je neke vrste placebo. Men kot prvo niti pomagal ni, zadeva je rrodnla do kitajske pa nazaj, ni je spravl k seb niti ta "saver" od x-clampa. Drgac pa unim tud k pomaga, zdrzi max 2 mesca in spet ribne do konca.

Upi da bos mel sreco, nared X-clamp, takoj prodej in kup novga, ki bo vrjetno zdrzal do konca 360 ere, kar po kmalu. :D

Tale konzola bo res sla v zgodovino kot konzola RIBATO EDIZIONE. Krep od plastike nimas kej. :)

DejchSLO.png
Link to comment
Mah tale x-clamp je neke vrste placebo. Men kot prvo niti pomagal ni, zadeva je rrodnla do kitajske pa nazaj, ni je spravl k seb niti ta "saver" od x-clampa. Drgac pa unim tud k pomaga, zdrzi max 2 mesca in spet ribne do konca.

Veliko konzol z dodelavo postopka "x-clampa" dela že več kot 12 mesecev ;) .

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

No , pa se je po dobrih 2 letih normalnega delovanja , tudi meni začele težave. Problem je v tem da po kaki minuti igranja slika zmrzne , probal sem več krat ponovno zagnat pa ne pomaga. Zaenkrat mi še ne utripa rdeči krog za napako , verjetno pa bo kmalu. Garancije nimam , tako da ne vem če se , da kaj glede tega storit?

Link to comment

Čimprej menjaj termalno pasto ali odpri xbox pa zraven daj sobni ventilator :D :D dost zniža temp.. meni se je tudi tako začelo, za kako uro je že svetil Rrod :)pol sva pa s koelgom razmetala xbox pa ga popravila. Sploh ni tako težko samo Rorx izvijače rabiš.

Vzrok je večinoma pregrevanje in zato se ne bat, to je normalen pojav pri xboxu, just tač the hladilnik :D . Jaz mam zdaj odprt xbox, več ga nebom zapiral :D - se bolj hladi kot če je v tej plastiki(no če dosti posojate xbox takega(odpretega) glih nebi posodil :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.