Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

hmmm, po dolgem cajtu sem se konektal na LIVE in hotel pogledat kaj je novega na "Inside xbox", ampak nisem mogel gledati nobenega filmčka, ton se sliši, slika pa je "raztrgana", čez pol monitorja je črna črta in vse zgleda ena velika zmešnjava. Probal sem tudi spucati cache pa ni nič pomagalo. Se komu sanja kaj bi lahko bilo? Kot da xbox nima pravega kodeka za video.

Če spucam cache gredo stran tudi updejti konzole, ne? Kako pa se potem updejta nazaj? Ker sama konzola se ni updejtala, ko sem dal špil not, sem moral dol povlečt updejt špila. Se s tem updejta tudi konzola?

Link to comment
hmmm, po dolgem cajtu sem se konektal na LIVE in hotel pogledat kaj je novega na "Inside xbox", ampak nisem mogel gledati nobenega filmčka, ton se sliši, slika pa je "raztrgana", čez pol monitorja je črna črta in vse zgleda ena velika zmešnjava. Probal sem tudi spucati cache pa ni nič pomagalo. Se komu sanja kaj bi lahko bilo? Kot da xbox nima pravega kodeka za video.

sem ugotovil zanimivo reč. Na drugem (ameriškem) profilu vse normalno dela, torej je nekaj sfukano le na UK profilu. Kako pa je to možno, se komu kaj svita?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.