Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Pri kolegovi konzoli se je pojavil problem. Po cca. 1 urni "seansi" BF:BC igra prične rahlo "štekati"; tako v multiplayer in singleplayer varianti, podobno je z ostalimi igrami (Bioshock, NFL 09,...). Kakšnih vidnejših znakov, da bi s konzolo bilo kaj narobe ne opaziva.

Gre predvajalnik počasi v fuč, mogoče grafična, procesor?

Hvala :fiufiu:

Link to comment

Mene pa zanima zakaj mi ent ne dela...Skos mi je prek kabla lepo delu, pol sem ven dal ker so študenti opazli, zdej sem pa nazaj dal...Ni nič bilo, sem resetiral modem iz katerega prihaja kabel, spet nič. Sem dal Test Conection in je Pisal da mam Wired Conection, IP Confirmed ampak da je problem v DNS. Ampak zdaj nevem kaj moram storiti. Help?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Imam en problem , xbox sem mel na popravilu in od takrat naprej so ventilatorji glasni ko hudič , je možno da so mi zvišali hitrost ventilatorjev in kako se bi dalo zadevo malo utišat?

CPU se še zmeraj pregreva ;), zato se ti ventilatorji skoz na polno vrtijo, kar je znak površnega popravila.

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment
Pri kolegovi konzoli se je pojavil problem. Po cca. 1 urni "seansi" BF:BC igra prične rahlo "štekati"; tako v multiplayer in singleplayer varianti, podobno je z ostalimi igrami (Bioshock, NFL 09,...). Kakšnih vidnejših znakov, da bi s konzolo bilo kaj narobe ne opaziva.

Gre predvajalnik počasi v fuč, mogoče grafična, procesor?

Hvala :fiufiu:

Bliža se RROD :petting:

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

ej klapa slučajno se mi je box nagnu med igranjem COD4 :doh: he he in ga je prov malo poribalo ma zadosti da ne dela. :sweat:

kaj se ne bi dalo ga obnovit al kaj takega.upam da ja

ce me kdo reši cod4mu častim biro :beer:

Link to comment
Kaj pa leča od laserja? CD se že popravi... sam laser se še zmer blazno trudi prebrat.

Če boš tisti COD "popravil" in ga igral še kakih 100 ur ti bo šel laser v maloro.

Leča od laserja (ubistvu laser na DVD bralniku/zapisovalniku) je čisto lahko polčka za ušesa+alkohol (medicinski) in jo spucaš

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.