Skoči na vsebino

SERVIS PSP


Zorroslav

Priporočene objave

  • Pred 5 meseci ...

Pri nas ni uradnega PSP servisa, ko sem ga jaz iskal, sem porabil skoraj mesec dni, potem sem ga pa nazaj v trgovino nesel in sem spet bil vec kot mesec brez njega, potem sem jih pa poklical in rece tip, da so ga poslali na Slovasko ali Cesko, v glavnem nekam gor, kjer je edini uradni PSP servis za ta del evrope in lahko sprejmejo konzolo pod garancijo. Se pa strinjam z predhodnikom, obstajajo lokalni samovklicani serviserji, ki ti isto zadevo porihtajo, neses osebno in pocakas, pa bo stvar dosti hitreje zrihtana, pa se verjetno dosti bolj poceni.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Kaj konkretno misliš ko rečeš servis? Kaj se ti je pokvarlo na PSPju? Oz. če se ti je totalka pokvaru PSP?

Jst sm ga pomotoma brickau. sm šou v Big Bang, sem se malo zlagal, in rekel da sem pobral temo iz Sonyeve strani, jo inštaliral na PSP, in od takrat mi nedela več :/ Oni so nasedli, in čez 45 dni ga dobim nazaj :D:D:D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.