Skoči na vsebino

Wii Pomnilna kartica


GaMer!!

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Ugotovil sem da zraven Wii-ja dobiš neko POMNILNO KARTICO, ki ti shrani vse podatke o igri in igre itd.... zdaj me pa zanima koliko iger približno lahko shraniš na to kartico ... kaj narediš koje kartica polna.... kako kupiti kartico z več prostora(če obstaja) malo mi razložite prosim svetujte če se mi splača kupiti kartico z več prosora koliko bi stalo...................... HVALA!!! :D

ReMemBer THe NAME!!

Link to comment

V bistvu kartice ne dobiš zraven, razen če jo pač trgovec da zraven kot darilo ali kaj podobnega ... Lahko kupiš tudi lastne SD kartice vendar le velikosti DO 2 GB.

Še najbolj uporabna je za backupe položajev v igri (če oač Wii crkne) ... lahko pa tudi nanjo naložiš slike in zvok v AAC obliki, ter jih gledaš/poslušaš v photo Chanelu.... muziko pa lahko zloadaš tudi v igro Endless Ocean (morda je tam potreben mp3 format ... nism ziher)

Na kartico lahko daješ tudi chanele, ampak kaj hitro ti postane jasno, da je dejansko hitreje če jih zloadaš iz neta, kot pa jih preneseš nazaj s kartice. ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.