Skoči na vsebino

Dual Shock 3


Sadistic-D

Priporočene objave

Ko ga primerjamo s konkurenco se on (ps3) tudi TRESE. :car:

Ni mi se več čakalo da pride v EU, ker spoloh ni napovedano kdaj pride in kar je še hujše v ZDA stane 59$ tu bo verjetno enaki znesek v domači valuti.

Pa ne bodi ga len in odpeljite se na http://global.yesasia.com/en/Search/SearchResult.aspx in brez poštnine ga plačajte 32 eura.

Naročen je bil v ponedeljek in naslednji torek sem že špilal UT3.

Če vas zanima carina, brez strahu. Iz Hong Konga pošiljke prihajajo v Nemčijo in plačal sem...........0. Na koverti je pisalo GAME in brez carine.

V končni fazi sem bil pripravljen plačati carino, kaj več kot 20 % ne more bit in bi bilo spet ceneje kot ko pride v EU.

Kontroler je zakon, malo je težji in glih sem to pogrešal.

:china: :china: :china: :china: :china: :china: :china:

Link to comment

Hm ,se sam tudi zanimam za nakup, kaj pa poštnina, kdo jo krije, kolko bil tvoj cel znesek, ki si ga plačal? Pa kero verzijo si kupil (US ali ne ?)

Drugače pa se samo registriraš na stran in nabaviš ter je to to ?

LP

"With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse. Who am I?

Link to comment

jaz imam jap ceramic white DS3 in dela bp

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Celotni znesek ki sem ga plačal je 59$. Poštnina se ne plača ker DS3 ima 3 shipment unit in je brezplačna, pravzaprav evo copy-paste z mojega accounta pa pogledajte.

Item Qty. shipment units Unit Price

(USD) Total

(USD)

PS3 DualShock 3 Wireless Controller (Black) (US Version) 1 3 59.99 59.99

Item(s) Subtotal : USD 59.99

Shipping & Handling Fee : USD 0.00

Sales Tax : USD 0.00

Total Paid : USD 59.99

Ja sem izbral US verzijo in dela z mojim 60GB PS3 ki sem ga kupil v Big Bangu! Kar se tiče primerjave z PS2 kontrolerjem ne vem ker sem prej bil PC gamer. Sorry

:D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.