Skoči na vsebino

Izposoja iger Igromat.si


Igromat

Priporočene objave

  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

doboro bi bilo da bi igre imel po 7 €, ker v celju jih imajo na izposojo tudi ampak po 5 € . drugace jim bojo vsi tam narocali :) ali pa sli taj iskat

ps3 igre po 5eur :headscratch: , japrej pohvale za tak podvig, veliko uspeha,pa čim več novih dobrih naslovov, prvo naj povdarim,da so za moje pojme igre oz. izposoja res hudo poceni, ob enem bi dodal, da morate po moji oceni dobiti kr dobre cene iger, bi pa povprašal ali se igro plača več,kot je pordajna cena igre v trgovini, recimo bb?, ob enem pa še tole: na ps2 je kr veliuko iger, katere recimo delajo, primer do nekek 6 sobe igra zašteka in ne dela, naprej se ne da, kaj bo v tem primeru, boste sami igre probavali,kako vrjeti izposojevalcu če je res? mogoče mal smotano ??, moj izračun je, če je 1 igra na izposoji 7dni, v žep 8eur, da se igro odplača je rok izposoje recimo 7 tednov, po tem tednu začne kaplati recmo da čisti zaslužek...pa pustim igre, sam jemlejm po 6 filmov na tedn, večina je starih max 20dni in ohranjeni da me kap....pa nekak sam vem da igra malo več zdrži,kot dvd film.....naštel sem samo tiste stvari,katere mene nikaor niso prepričale, da bi se izplačalo in ob tem vsaj nabava najnovejših naslovo, ker nekak ej treba vedeti,da eno znano igro,kot je recimo gta4 če jih je 2-3-4 kom zadosti ali ne.(vse skup je mogoče samo moje zmotno mišljenje).

Seveda pa obilo dela z igrami!!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Igromat.si je zaradi velike želje uporabnikov in obiskovalcev ukinil varščino. Tako da si lahko sedaj igre izposojate brez da bi prej položili varščino.

Policaj... V veliki meri si kar zadel z stvarmi. Glede samih iger je težko postaviti višjo ceno za en teden ker potem pridemo že do zneskov, ki se gibljejo okoli 10€ ali več kar pa vemo da ni ravno malo. Manjši znesek je pa tudi težko postaviti, ker greš v minus. Veliko ljudi je skeptičnih glede določenih projektov. Mi smo šli v to ker mislim, da bi izposoja iger v Sloveniji lahko zaživela.

V kratkem lahko pričakujete tudi ponudbo za Xbox 360.

Link to comment

Igromat za moje pojme same pohvale, od vsega skupaj: lepa spletna stran,zanimiva, hitra, lepo vse piše, vse info itd, lepo imate narejeno preko pošte, rok izposoje, enako zamudnina, katera je smešna, če gledamo DVD filme ,ki je dosti večja, prijaznost itd itd, (če boste imeli v boodče samo izposojo iger, ne tudi prodajo, lahko tudi sam obesim na svoje 3 spletne trg reklamo in 2 foruma), le tako dalje!!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

@policaj

Hvala za pohvale! V mislih imamo samo izposojo iger, vendar bomo svoje stare zaloge tudi prodajali, se pravi rabljene. Lahko pa se dogovorimo za sodelovanje.

@zeroman

Ko prek nakazila naročiš predračun, ga plačaš s podatki na njem. Predračun lahko naročiš kolikor krat hočeš. Plačana sredstva ti nato damo na igromatov račun, s katerim razpolagaš za izposoje.

lp

Link to comment
Tretje vprašanje:

Igro ti bomo poslali v petek, vendar ni nujno, da jo dobiš v soboto - lahko šele v ponedeljek (odvisno od poštne enote). Zato izposojo štejemo od ponedeljka. Naslednji ponedeljek jo vržeš v nabiralnik.

Jaz danes,torej v četrtek(22.5.) dobim igro.In jo vrnem naslednji četrtek v nabiralnik do 18.00 oz. kdaj pač praznijo nabiralnike.

Zakaj pa mi na strani piše igro vrniti do 28.5.,torej do srede.zakaj ne do 29.5.(četrtek) (((do 18.00 ure v nabiralnik)))?

izposoja.jpg

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

E jutr si sposodim PS3 od kolega da grem obrnat MGS4 ampak on nima nič ostalih špilov tko da hvalabogu za vaš igromat. Tudi mene zanima kje v Celju bi naj sposojali PS3 igre, namreč sem tukaj doma in mi opcija da kr uletim in si sposodim špil velik bolj odgovarja. Sam ne mi rečt da Videoteka Metulj ker sem jim dolžn en bedn film že 3 leta ker sem ga zlomu :doh:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
E jutr si sposodim PS3 od kolega da grem obrnat MGS4 ampak on nima nič ostalih špilov tko da hvalabogu za vaš igromat. Tudi mene zanima kje v Celju bi naj sposojali PS3 igre, namreč sem tukaj doma in mi opcija da kr uletim in si sposodim špil velik bolj odgovarja. Sam ne mi rečt da Videoteka Metulj ker sem jim dolžn en bedn film že 3 leta ker sem ga zlomu :doh:

če še te imajo v bazi,se ti iz dneva v dan nabira zamudnina. :D

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 3 years later...
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.