Skoči na vsebino

Nba 2K9


Pek

Priporočene objave

A kdo kej spila preko neta kako ligo al pa turnir (tistega integriranega v 2k8)? Jest bi jo su, ampak mam filing, da pol tekem ni odigranih, ker ne dobis folka, ko bi blo treba odigrat. Pa tud kokr sm vidu, imas nastimano uro in to doloci vodja lige. In to zna bit problem, ker so igralci iz drugih delov sveta.

Link to comment

Že doooolg nazaj sm se prjavu v ligo z draftom in po cca. tednu dni in nobeni odigrani tekmi izstopu, ker se nism mogu dogovorit za tekmo. Se mi zdi, da se lahko sam dogovarjaš za uro igranja, vodja lige samo določ datum, do kdaj morajo bit tekme odigrane. Nism pa zihr..

Je pa verjetno zanimiv, če se ljudje zberejo in odprejo ligo, po možnosti z draftom, pa pol igrajo, menjavajo igralce,... Ampak za kej tazga je potrebnih kar neki igralcev, resnih seveda. Pa po možnosti iz istega kontinenta. :)

Link to comment

Aja ti kr celo sezono odigras. Na kok minut pa spilas? Jest v single nacinu igram mislm da na 9 minut, tko da pride priblizno realen rezultat na koncu. Dam pa samo na nekej cez 20 tekem na sezono.

Sej ne vem a je HOF zadnja tezavnost. Ce ni, dej na visjo.

Kaksno vlogo ima chemistry sploh? Jest mam 0% in zmagujem, tko da to nima neke ful velke veze. Je pa res, da mi igralci nazadujejo.

Link to comment

Ja igram 82tekm po 7 min tko, da pridm do 100ke v easy :) HOF je tazadna stopna. Chemistry ful vpliva na igranje to sem opazil zdej pri miami heat.Ko se tekma končuje pa, da je ful izenačen boš zgubu.Mel sm pa pr portland 70 chemistrija pa sm ful dobr igral.Vse so mi zadel v ključnih trenutkih.

xbox360 > all

Link to comment

Mah ne, dobesedn prevod tega je kaksna je kemija med igralci. Kako se razumejo pa to...ampak jst nism opazu pr men da bi to ful vplival na igro.

A se mogoce da kako narest, da ti igralc ob ze sprejetem transferju ne zavrne trada? Hocm zamenjat Pierca z Bryantom, ampak ne morm, ker Pierce uveljavi neko pravico do zavrnitve trada, sicer bi bil trade uspesen.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.