Skoči na vsebino

Fifa Soccer 2009 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 121
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ahaha ka te bom mahnu če je kdo mel zegn si ga ti mel, že v prvem počasu sem imel 9 strelov na gol in to VSE V OKVIR, kej tazga res še nisem vidu ker branu mi je pa res nemogoče strele, za popizdit. Drgač imam zle 3 neodločene rezultate, 1 zmago (al 2 sej ne vem) in poraz prot atomikusu, katerga sm kr dol zbrisu z liste kr mi je blo tko dosadno igrat prot njemu kr sem se sam s sabo mogu ment kr ni mel majka pa itk je sam abjuzu in stisku B za second defender res fakin lame. BUY A FUCKIN HEADSET MUDEL!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

hahaha, sej, če si tak slabo streljal :D . kaj atomikus ma Inter? ker jaz sem proti tistemu, k ma Inter komaj igral 1-1. postava je bla fackin 5-4-1. šele 86 minuti sem prišel do neke spodobne akcije in zadel. obrambno linijo je imel globoko in gosto k hudič, z sredino vred. Težka tekma, da dol padeš :bringiton:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Lp, najprej bi rad pohvalil forum, tukaj se res zve praktično vse kar te zanima. Sedaj pa k bistvu... Danes sem si kupil xbox 360 in seveda obvezno fifo 09 zraven, nakar pridem domov in slednja je v francoskem jeziku. Kupljena je bila v Mulleru, me pa zanima, kako se (če se da) spremeni jezik? Hvala za odg.

Link to comment

EU verzije fife oz PAL. so ponavadi multilanguage, vsaj moja ima vsaj 5-6 jezikov. Lej nevem no praviš da te ne vpraša nič za jezik ko zaženeš igro čudn to, men ko zlovda špil po temu EA logotipu pokaže zastavo (angleško za english jezik) in lahko zbiraš levo/desno ter menjuješ na druge. Em dej probi v dashboardu nastavt jezik na francoščino/nemščino pa zažen fifo, pejt ven v dashboard pa spremen jezik na angleščino.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Kirko obstajata 2 verziji pal fife letos.

Prva je ta, ki jo imaš ti. Ima francoski jezik in nemški in te na začetku ne vpraša po jeziku ampak samo zloada in če imaš dashboard v angleščini se bo igra zagnala v francoščini, angleščine tukaj NI! Nemščina je najbolša rešitev, samo moraš imetidashboard v nemšščini.

Druga je pa angleška verzija, kjer te na začetku vpraša po jeziku, ko igro seveda zaženeš. V muellerjju majo itak nemško lol!

Link to comment
Ahaha ka te bom mahnu če je kdo mel zegn si ga ti mel, že v prvem počasu sem imel 9 strelov na gol in to VSE V OKVIR, kej tazga res še nisem vidu ker branu mi je pa res nemogoče strele, za popizdit. Drgač imam zle 3 neodločene rezultate, 1 zmago (al 2 sej ne vem) in poraz prot atomikusu, katerga sm kr dol zbrisu z liste kr mi je blo tko dosadno igrat prot njemu kr sem se sam s sabo mogu ment kr ni mel majka pa itk je sam abjuzu in stisku B za second defender res fakin lame. BUY A FUCKIN HEADSET MUDEL!

Kar se tiče headseta, ga res skoraj nikoli ne uporabljam ker mam xbox v stanovanju in ko igram igre se pogovarjam z ženo še o tem kaj bo za večerjo in tamali težim naj se omakne od proč od TVja, tko da headseta res malokrat uporabljam bom si pa zapomnil, da ti je ql.

Kar se tiče najine tekme... Abusov sm dostikrat second defenderja v bistvu kar skoz. Ampak pravi igralec veš kaj mi naredi 66:0 me zmaga, samo korak 2 nazaj stopi in poda igralcu, ki je sam saj je njegov branilec na teb, ki imaš žogo.

Pa tud konc koncev sem te zmagal 2:0 tko, bi moral vseen 3 kose zadet. Kar sem v tvoji igri videl je to imaš izreden skill, hiter prava tipka ob pravem času, umes kr rolaš žogo skratka tehničar, ampak saj po tej tekmi bi rekel, da nimaš tistega fuzbalsekgaa filinga, ker s tvojim tehničnim znanjem bi moral biti no1 v tej ligi, brez poraza.

Link to comment

šut na gol ga jebe :beer: Vsaj proti meni je imel veliko lepih priložnosti, ampak skoraj vedno prehitro udari, tudi če še ima prostor. Pač, vsak ma svoj stil igre. Jaz skušam igrati agresivno. Tudi v napadu, ko ima nasprotna obramba v posesti žogo. Tale liga je zaenkrat zame kar uspešna, ampak še vedno čakam na sasuke-ja :fiufiu:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

shoelace je prosil, če bi ga lahko sedaj pustili za kak mesec dni pri miru. Odločil se je, da se bo self-banal iz vseh strani in oddal xboxa na karitas. Domnevni razlog je današnji 3x zaporedni poraz proti meni, ki ga je že vodil na rob proprada. Obenem še je ne vse pretege kričal, da sem cheater.

shoelace, R.I.P.

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
shoelace je prosil, če bi ga lahko sedaj pustili za kak mesec dni pri miru. Odločil se je, da se bo self-banal iz vseh strani in oddal xboxa na karitas. Domnevni razlog je današnji 3x zaporedni poraz proti meni, ki ga je že vodil na rob proprada. Obenem še je ne vse pretege kričal, da sem cheater.

shoelace, R.I.P.

Mnja dej ne nabiji, če si pa najbolj cheap igralec ever! Prvo tekmo si zmagu zarad teh cheap for da tam čakaš na žogo ko podajam z golmanom in to si kr dvakrat mi nardiu hudobnež, drug gol je pa čist AI in fizika zajebala da se je žoga od mojga igralca sama odbila proti teb, sicer me je pa čist zbil poraz slovenske ekipe prot čehom tk oda jebi se. Sicer si me pa vedno samo za en gol šišnu, s tem da sem jz vedno dva gola imel lepo prigarana ti pa z cheap taktikami šunjavc jedn. Važn je sam to, da me v ligi nis premagu haha :yuck: Sicer pa prot atomikusu sem igral prvo tekmo in sem po 4 dneh žokanja F3 bil res out of practice.

Aja pa pazte se Sasukeja, včeri sva igrala, tip je vse skup baje odigral samo kake 4-6 tekm pa me je vseen usul 2:1 sam ajde je treba priznat da ej pač mau zegna meu kajne sasuke!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Jest sm prve tekme lige popušil, ker še nism vedel svojih napak potem sm pa zmagal vse in to gladko tehnično podkovanega ninjaklana in ostale tudi po 6:0. Potem sem šel tko prijateljske s temi k sm popušil v ligi in sem pravtako gladko zmagal vse Dark ethana in včeraj Davodaxa celo 4:1 in to taki goli da reče od volejev do lobov golmana. Čeprav še zmeraj mislim, da sem kar slab saj za nobeno tekmo tudi če igram z zelo slabim igralcem nevem a bom zmagal al ne.

Link to comment

No,ja,...nevem če je blo prav gladko...glede na to, da že cel teden igram samo BE A PRO. In koliko je končala naša tekma??? 2:1?? 2:0??

Saj do playoff-a bom že končal be a pro, tako, da bom igral vadil naveden team game. :) Zdaj sem v zadnji sezoni BE A PRO...

V glavnem pa boljša kot je konkurenca, boljši bomo tudi mi.

Bi pa pozval vse v ligi naj malo bolj pospešijo tempo...saj je liga že dobrih 10 dni, pa ste nekateri odigrali 2-3 tekme. DAJMO!!!

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.