Skoči na vsebino

Fifa Soccer 2009 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 121
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

sploh nima veze. tele friendly tekme so mi k lanski sneg. pa btw: igranje proti tebi je čisti neužitek. igraš extra počasi in si v obrambi podajaš žogo ne vem kako dolgo itd... ko pa daš gol pa še igro bolj upočasniš. sredi tekme še vsaj 2x pritisneš pause in spreminjaš taktiko pa še ves polčas delaš nekaj. s tem ubijaš tekmo in ritem tako, da rata uber boring :zzz:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Ej res se mi ni dal, že tko sem napol spal ob 2.00 zjutri tk oda sem samo odigral ker si bil ravno gor da lahko gredo ostali naprej v playoffe. Me je pa tale fifa minila že zdavnaj ker simply ne zaštekam, men stalno folk ruši po krilih in mi gole zabija, ko pa sam hočem po krilih it si pa nikol ne morem naredit priložnosti nevem zakaj pač nisem tak fuzbal freak pa ne gleam tekm itd. :sweat: Pa tud nisem nek cheap whore, ki bi kradu žoge pri golmanovih kratkih podajah pa skoz B vehementno stisku za 2nd defenderja cel živčn in požrešn. To mi je brezveze, res je da gol stisneš takoj ampak ni pa igra lepa, raje igram počasi proti slabšim igralcem ki niso nevem kako požrešni in rusherji in se mal zajebavajo ker jim zmaga isto kot men nč ne pomen, pa pol ti mal driblaš, pa nasprotnik, lepe akcije delaš in zabiješ na škarjice kak gol in je to men veselje ne pada tam že pr izvajanju podaje pr golmanu kradem žogo kot da sem najbol patetičn debil ki mu tist pocen gol pomen vse, to pač ni moja igra. Že tko mi je čudn da sem med top 4 al 5 pršu v ligi pa nisem nikol neki nadrkano nabiju, s Frulo friendly matche je najboljši užitek igrat, čist na izi atraktivna igra, kjer ni skoz sam podaje na prvo do napadalca v obrambi pa second defender do amena stiskat.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

OK...

Zdaj sem naredil povsem novo ligo...THE JOKER LEAGUE. Prvo ligo JOKER lahko odigramo za treninge (lahko tudi assisted), kjer se lahko malo bolj sprostimo.

Prosim ponovno tiste,ki želijo sodelovati v tej ligi "THE JOKER LEAGUE"( vse manual + podaje semi) naj se prijavijo.

Geslo: joker

Tle bo sprejelo vse, tudi tiste, kateri ste dobili "Kick" z moje strani v prvi izvedbi lige...(da ne pozabim omenit, da ste kickerje dobili povsem zasluženo!!!).

V glavnem: Kdor se prijavi mora in poudarjam MORA odigrat vse tekme...pa tudi če izgubi prvih 10 tekem...(ker sistem avtomatsko generira playoff in sicer samo takrat, ko so zaključene vse tekme.)

In nočem slišat izgovorov, da nimam časa, se moram učit,imam drugo delo,itd. Kdor se prijavi se zaveže, da bo odigral turnir do konca. Kdor tega ne more sprejet, naj se ne prijavi.

Ostalo velja isto kot prej.

Prijave so odprte in ob zadostnem številu prijavljenih se liga zapre ter začnemo z igranjem. Vsak z vsakim + playoff 2 tekmi.

p.s. Davodax-u pustite Manchster United, drugače me bo tožil zaradi kraje ekipe. smile.gif

Igra se na konzoli XBOX 360.

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Se bomo še zmenli. Maš headset?

Invite sem ti poslal, najdeš ga pod online mode, clubs (nekje tu, mal poglej, je bojda mal tečno za najdit). Ob 21:00 danes bomo pa upam da igrali... :)

Aja, klub je Slo Villa, da ne boš mislu da je kaj narobe...to je začasni klub, jutri verjetno naredimo novega (verjetno bo liverpool :) )

bassivity.jpg
Link to comment
Se bomo še zmenli. Maš headset?

Invite sem ti poslal, najdeš ga pod online mode, clubs (nekje tu, mal poglej, je bojda mal tečno za najdit). Ob 21:00 danes bomo pa upam da igrali... :)

Aja, klub je Slo Villa, da ne boš mislu da je kaj narobe...to je začasni klub, jutri verjetno naredimo novega (verjetno bo liverpool :) )

lih iscem pa ne najdem :headscratch:

IceCold4949.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.