Skoči na vsebino

NBA 2K9 & NBA Live 09


peri

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ok tut jest sm čaku 2 leti nazaj, da bo pršla na pc ampak sem prej kopu xboxa. Ampak pomoje ne bo to fun igrat na pcjih, ker na konzolah je res priceless! :)

wtf? :doh: zakaj ne bi blo zabavno špilat na pcjih? :disbelief:

Ker men pač ni užitka. Pač na konzolah je 3x bol zabavno kot pa nabijat na tipkovnici ene bedne tipke. Pa sm igral nba od 98 naprej za pc ampak se ne more primerjat proti konzolam.

xbox360 > all

Link to comment
Ok tut jest sm čaku 2 leti nazaj, da bo pršla na pc ampak sem prej kopu xboxa. Ampak pomoje ne bo to fun igrat na pcjih, ker na konzolah je res priceless! :)

wtf? :doh: zakaj ne bi blo zabavno špilat na pcjih? :disbelief:

Ker men pač ni užitka. Pač na konzolah je 3x bol zabavno kot pa nabijat na tipkovnici ene bedne tipke. Pa sm igral nba od 98 naprej za pc ampak se ne more primerjat proti konzolam.

hmm... zdej ma večina pc-jašev že doma controllerje!!! sploh pa je povsem enako igrati pred tv-jem ali ekranom (meni osebno) :eviltongue:

Link to comment
Ok tut jest sm čaku 2 leti nazaj, da bo pršla na pc ampak sem prej kopu xboxa. Ampak pomoje ne bo to fun igrat na pcjih, ker na konzolah je res priceless! :)

wtf? :doh: zakaj ne bi blo zabavno špilat na pcjih? :disbelief:

Ker men pač ni užitka. Pač na konzolah je 3x bol zabavno kot pa nabijat na tipkovnici ene bedne tipke. Pa sm igral nba od 98 naprej za pc ampak se ne more primerjat proti konzolam.

hmm... zdej ma večina pc-jašev že doma controllerje!!! sploh pa je povsem enako igrati pred tv-jem ali ekranom (meni osebno) :eviltongue:

Meni pa ne...Meni se je bolje vržti na kavč, prijeti Xbox 360 kontroler in igras...Kot da sediš na stolu in z tistim lame žičnim kontolerjem/tipkovnico igraš...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Ok tut jest sm čaku 2 leti nazaj, da bo pršla na pc ampak sem prej kopu xboxa. Ampak pomoje ne bo to fun igrat na pcjih, ker na konzolah je res priceless! :)

wtf? :doh: zakaj ne bi blo zabavno špilat na pcjih? :disbelief:

Ker men pač ni užitka. Pač na konzolah je 3x bol zabavno kot pa nabijat na tipkovnici ene bedne tipke. Pa sm igral nba od 98 naprej za pc ampak se ne more primerjat proti konzolam.

hmm... zdej ma večina pc-jašev že doma controllerje!!! sploh pa je povsem enako igrati pred tv-jem ali ekranom (meni osebno) :eviltongue:

Meni pa ne...Meni se je bolje vržti na kavč, prijeti Xbox 360 kontroler in igras...Kot da sediš na stolu in z tistim lame žičnim kontolerjem/tipkovnico igraš...

Tako je in s tem, da lahko v miru igras z prijateljem, ki je pa res priceless. Saj men je to blo zmeram ne pa pr pc, k kr na enkrat nisi več mogu igrat na tipkovnici no dva nista mogla več igrat. Tazadna je bla kokr se spomnem nba live 99 mogoče še 2000. PA seveda legendarna iz 89 leta :) Je slika gor prleplena :D

xbox360 > all

Link to comment

Eto glih igram celo verzijo nba live 09. Morm rečt, da je nba 2k9 že zmagovalc pa tut, če ga še nism igrov. Nba live ima tok bugov, da te srt prime. Igralnost je na podnu, grafika se ok, tist 365 pa tut, če nebi bilo. Zdej sam še čakam na nba 2k9 celo.No da ne govorim o replayih, ki tako štekajo, da mislm, k da bi mel 386. Potem sm vrgu z shaqom na kos pa se zoga se obroča ni dotaknila pa je bil koš priznan, nobenih goaltendingov in tako naprej.

Ni efekta, če kakšnmu v obraz skočš, k on meče, cpu vse zadane...

xbox360 > all

Link to comment

Ok ne kupovat, potegn dol iz neta nba live 09. To je najslabsa igra leta. Tako zanič košarke pa še nisem igral. to je ubup mi je škoda dvdja za to sranje od igre. Še mal pa bi me prjel, da bi pisal email na Ea sports in jih prosu nej nehajo delat to igro.

xbox360 > all

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.