Skoči na vsebino

NBA 2K9 & NBA Live 09


peri

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Lej, če hočeš igrat basket, ki ti ni treba razmislat in prtiskas skos 2 tipke potem je nba live 09 zate. Včer sm igral z frendom... pa to je polom to sploh ne morš normalno igrat. Podaje kr čez cel igrišče... potem sm mel jamison pod kosem prtisnem tipko za kucanje un neki vrze pa od uspodi prbije v obroc. Stojis v out pa sploh ne piskajo out. Goaltendingov ni kokr sm opazi samo, če gre un zabijat pa, da mu blokado narediš. Blokade so zelo lesene, igralci so vsi isti.Ni tok signature shoots kot je pri nba 2k serijah. Grafika je še ok to je edino, kar rešuje tele kekece iz ea sportsa. Uglavnem tole ni simulacija in ni vredna 60eu.

xbox360 > all

Link to comment
Lej, če hočeš igrat basket, ki ti ni treba razmislat in prtiskas skos 2 tipke potem je nba live 09 zate. Včer sm igral z frendom... pa to je polom to sploh ne morš normalno igrat. Podaje kr čez cel igrišče... potem sm mel jamison pod kosem prtisnem tipko za kucanje un neki vrze pa od uspodi prbije v obroc. Stojis v out pa sploh ne piskajo out. Goaltendingov ni kokr sm opazi samo, če gre un zabijat pa, da mu blokado narediš. Blokade so zelo lesene, igralci so vsi isti.Ni tok signature shoots kot je pri nba 2k serijah. Grafika je še ok to je edino, kar rešuje tele kekece iz ea sportsa. Uglavnem tole ni simulacija in ni vredna 60eu.

Sploh je problem če ste kadarkol igrali ali pa vsaj gledali organiziran basket. EA to ni. Ma sicr neki lušnih idej kot igra, vendar ne v košarkarskem smislu (všeč mi je le do neke mere stik med igralci-ki pa ga je tud čist preveč in je preenostavn zapret stran igralcu) Upam da EA ne pograbi TT in bomo še naprej lahk izbiral med igro in igrico :china: Je pa tud res da to igra velik otrok(brez zamere mulci) in da če je preveč simulacija bodo jokal in se ne bo prodajal. :beer: na to da bodo znal obdržat kupce in naredit še bolj realn basket. :china:

Link to comment

Po mojem je fora samo v tem, da je Live od lani veliko bolje napredoval, kot pa morda 2k9 > 2k8. Ampak vseeno mu ne seže niti do kolen. :car:

Kar pa je napisal peri, pa mislim da je naročil pri Game.co.uk ali pa gameplay.co.uk, imam prav?

Moja je prav tako že na poti :) V Sloveniji se pa ne splača kupovat (sploh), ker je 20 € dražja. Jebeš to :no_no:

LP

EBMMJP6.png
Link to comment

Kok pa pride igra v tujini? No na uni strani Game.co.uk je 30 funtov igra. To sploh ni tok razlike pa še plačak poštnino pa si že na isti ceni k pri nas. Vem, da je 40funtov 51eu. :) Tm je še neka cena prečrtana je pa 39funtov potem si pa na istem. Skor...

xbox360 > all

Link to comment

NBA Live 09 je dobil na IGN oceno 6.5 (http://au.xbox360.ign.com/articles/917/917206p1.html). Edino pravilno, če gledamo, da je 2k9 dobila 8.5.

Glede tega, da je bila 2k8 boljša od 2k9 pa se strinjam, da so ljudje najbrž preveč pričakovali. Saj to je vedno tako s temi igrami; če je hype prevelik, je toliko večje razočaranje. Ampak kljub temu verjamem, da je 2k9 boljša od predhodnice v marsikaterem pogledu.

Bodo pa seveda vedno tisti, ki bodo bolj za starejšo verzijo igre. Tako kot so vsi govorili, da je bila 2k7 boljša od 2k8. Kaj pa čmo, tako je. Mislim da se bo treba samo navaditi na novo verzijo in to je to. Če igra dobi oceno 8.5 je to povsem dovolj, da se igro preigrava čez celo leto in se je ne naveličaš.

EBMMJP6.png
Link to comment
Aja sm mislu, da jo že maš. Sj jest pa tut čakam, da mi 3dsvet sporoči kdaj jo dobijo. Kdaj nej bi pa pršla v EU?

Drugač pa na 2k forumih jokajo o online play, da je ful zanič. Offline nej bi bla pa še bols kot 2k8 :)

Kar sem js bral jokajo o takih stvareh, ki so popravljive. Vprašanje je le, če bodo popravljene. Men je edino bedno če ne bo lobbyjev, za tisto 2K kamero in ostalo mi ni mar..

Itak bomo pa vidl kakšna je. Kukr sm reku, upam da bo jutr, drugač pa mora pridt u soboto.

Link to comment

Js sm 2k8ko uglavnem igral online. SP se mi ni preveč dopadu, predvsem zato ker so bli vsi igralci precej statični in pol si mogu vsak napad klicat akcije. Online je bil precej bolj zanimiv, ker človek za razliko od CPUja kdaj pa kdaj naredi kakšno napako. Mogoče bom letos več preigravu tut SP, glede na to, da naj bi bli soigralci pametnejši in se bodo sami odkrival, pa missmatche boš lahko izkorišču - prej je lahko vsak center uspešno pokril hitrejšega igralca. :tard:

Pr 2k9ki so še vedno neki online problemi, ampak ljudje ki so igral ta nov 5vs5 mode, pravjo, da je zlo zabaven in zanimiv. Baje so vsi nekak presenečeni, da ni velik "solerjev". :lol:

Me pa ful zanima kako se to igra, sam bi blo pa pomoje dobr dobit kake "lokalne" igralce, da ne bo kakšnega prehudega lagiranja.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.