Skoči na vsebino

NBA 2K9 & NBA Live 09


peri

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

nba live je zmagovalec samo to rečem zdele jo igram in je absolutni zmagovalec

Ne mislm nobenga repričvat oz. se kregat o tem kir špil je boljši. Itak imamo različne okuse in konec koncev ste vi tisti, ki bote dal 40+€ za špil..ampak me pa res zanima kaj je tko posebnga na Live-u, da je ABSOLUTNI zmagovalec?

Dons še ni blo špila, sem pa zato končnoooo lahko snel demo. Mal preigravu in moram rečt, da mi je všeč. Prvo kar se opazi je dejstvo, da je v obrambi treba "delat" oz. drugače povedano, se bo treba znebit navad iz lanske verzije - tiščanje levega triggerja. :D Igralnost je tut nekolk prevetrena, tko da se bo treba navadit na trike in mete, predvsem spreminjanje meta v zraku.

Mogoče kasnej kej več..

Aja, vsekakor pa se mi špil dopade bolj kot EAjev Live. :P

Link to comment
nba live je zmagovalec samo to rečem zdele jo igram in je absolutni zmagovalec
Ok... kakšn aspirin? Drugač pa ja tut jest sm včer probu nba 2k9 demo. In morm rečt igra teče zelo lepo lepše kot pa pri 2k8. Edino mot me k nevem kako se dribla in dela fore? Komi čakam na celo verzijo.

Res pa nevem kako je lahko enmu live všeč, sj vem vsak ma svoj okus ampak to gre pa čez vse meje okusa. Tok bugov še nism vidu.

xbox360 > all

Link to comment
Edino mot me k nevem kako se dribla in dela fore?

Kako to mislš dribla? ISO move se še zmerej izvaja z levo gobico, je pa res, da se odziva nekolk drugač ko pa pr 2k8. Ni mi še uspel nardit spina brez turbota, pa tiste fore z levim oz. desnim triggerjem še mal probavi.

Treba se bo mal nadrkat tole. :)

Aja, pa alley-oopi so mi všeč. Kobe :drool:

Link to comment
Jah noce mi naredit nobene fore z gobico. Ej a mas ti tut kej tko blurry znake na igriscu? Drugac pa tole je nora igra ne morm se navaličat demota še live ne igram pa mam celo verzijo.

Se nism kej poglablu v to gobico in preigravanje, samo za spin move vem da je definitivno izvedljiv (s turbotom). Bo treba kak manual dobit za te trike.

Ja, un velik logo zgleda nekolk megleno, pa un napis tam pod košem, ampak me po pravic povedan ne mot.

Tut men je igra zelo všečna in bolj kot jo igram boljša mi je, ampak kaj ko imam samo ta demo. Špil še zmer ni pršu..matervola! :x

Link to comment

Upam, da bojo to meglenost odpravl z patchom ampak ni tok hudga. Drugač pa je igra bolša kot pa 2k8. Všeč mi je to, da lahko spreminjam layupe, grafika je kul in pa seveda premikanje igralca. Še ena sprememba, ki mi je včeš so to post move, uglavnem igra je še bolj realistična kot je bila 2k8. Upam sam, da ma dobr association mode potem morm pa sam še odločt se skom bom igral :)

Ker live imam 1 tedn pa sm se navaliču. npr 2k8 sem igral do sedaj skos in se niti mal nism umes navaliču.

xbox360 > all

Link to comment

Evo, mal treninga in par četrtin z različnimi ekipami sm prešpilu, zdej sm mogu pa prekint ker so mi baterije crknle. :annoyed:

Osebno mi je špil boljši kot 2K8ka in za razliko od lanske verzije jo bom igral tut offline! :hyper: Moram pa rečt, da me je vse to pritoževanje in whinanje (2K Sports Forum) pustlo nekolk ravnodušnega in od špila nism prčakvou prov velik.

Ekola, zdej pa k sami igri in gameplayu. Igral sm na default nastavitvah (2. težavnostna stopnja) in mi je blo sila zanimiv, ker te sama igra in AI prisil, da igraš tko kot bi igral v resnici - se prav, tko kot na pravi tekmi. Največja sprememba (na boljše, se razume) je definitivno pri podajanju, ker žoga ne šviga več med nogami in skozi igralce in moraš dejansko pazit komu podajaš. Soigralci se za razliko od prejšnje verzije premikajo in odkrivajo, menjajo pozicije,.. se prav, ne rabiš vedno klicat akcije. Super, ker to me je motil pr 2k8ki. Protinapadi so fajn, je pa res, da sm igral večinoma s hitrimi ekipami (Golden State, Washington,..) in če imaš dovolj doigralcev v protinapadu lahko lepo izigraš in zaključiš akcijo. Kak alley-oop je lep, ker igralc, ki podaja žogo dejansko teče naprej in podajo vrže "na horuk" (to je tut nova animacija, če se ne motm). V obrambi je dejansko treba "delat", ker če pustiš kakemu igralcu preveč placa ti bo vrgu trico al te bo pa za šalo obrnu.

No, pa da ne bomo samo o dobrih stvareh. Na trenutke se mi je kamera zdela (pre)počasna - ko greš v kontro. Se še komu tko zdi?

Aja, pa tist okvirček za zamenjave je prevelik!! :x:D

Mnenja/vprašanja/kometarji? Zdej imam čas, ko čakam, da se baterije nafilajo. :ihih:

Link to comment

Se strinjam s perijem. Tudi sam sem danes dobil 2k9 in sem ga kar preigral, čeprav večinoma proti cimru. Moram reči, da tudi sam nisem zaradi vseh pritoževanj pričakoval kaj dosti in me je zato igra kar presenetila. Vse izgleda še bolj realno kot prej in animacije so naravnost fantastične! :bringiton:

AI je res izboljšan in prav zabavno je igrati in gledati kako se igralci odkrivajo, nastavljajo bloke, delajo isolation ipd. Tudi podaje AI hitro prestreže. Zelo mi je tudi všeč, da je po novem zdaj, ko greš v napad pod koš, veliko več kontakta med igralci in posledično več osebnih napak, kar je po mojem mnenju dokaj realistično. Opazil sem tudi, da so popravili napako iz 2k8, kjer je igralec kadar je bila nad njih storjena osebna napaka, skoraj vedno zgrešil koš. No, tu sem danes dal in prejel kar dosti ''And 1-ov'' :)

Skratka igra je po mojem mnenju boljša kot 2k8 in res ne vem kaj ljudi tako moti na njej, poleg tega, da online še malo škripa, katerega pa nisem še sprobal ravno iz razloga, da mi ne bo brez potrebe ''crkovala'' konzolo, tako kot to poročajo nekateri na uradnem forumu.

To, je to v glavnem. Mislim, da je 2k9 kar korak v pravo smer in, če 2k izda še en lep obliž za igro bo pa sploh super. :beer:

LP

EBMMJP6.png
Link to comment

Sicer ni vprašanje namenjeno meni ampak jaz imam blurry logote pri tistih kamerah, ki kažejo cela igrišča (npr. med pavzo, replay-i, menjavami, time-outi). Drugače pa opažam nekaj frame drop-a med izvajanjem prvih prostih metov, kjer je kamera drugačna, kot pri drugem in pa pri replayih.

Ampak mene vse te stvari nekako ne motijo toliko, dokler je gameplay gladek, kar pa je.

EBMMJP6.png
Link to comment
Hvala peri jest je pa še kr nimam. Nevem kaj 3dsvet mučka. Drugač pa že pr demotu se je poznala počasna kamera. =)

Aja a maš blurry logote?

Ma nisem tko pozoren na take malenkosti, ampak se mi zdi da so..

EBMMJP6 na kiri stopnji igraš? Men zaenkrat Pro nekak najbolj paše.. Na All-Star se mi zmer kak nasprotnik razigra in mi nafila koš. Pa ponavadi playmaker, ker na začetku krijem PGja. :razzy:

Še nism pogruntu kako se igra najučinkovitejšo obrambo.. A ti med tiščanjem levega triggerja premikaš obe gobici al kako?

Link to comment

peri: Zaenkrat igram tudi jaz na pro. Po pravicii na All star nisem igral preveč tekem, ker sem jih večinoma s cimrom, kateremu pa ne dovolim, da bi se razigral :lol: Šalo na stran, ampak se pa strinjam, ko sem probal na All star dve tekmi, sem se kar namatral, da sem ustavljal kakega igralca. Ja, je treba še naštudirati celotno zadevo, potem se nas naj pa pazijo na superstar :china: Mi je pa všeč novi Lock on D, ker je veliko bolj realističen, vsaj kar se 2k8 tiče :)

EBMMJP6.png
Link to comment

Ja, ne vem na uradnem forumu berem že od izida igre, da ljudem, ko grejo igrati online, zmrzujejo konzole (PS3 in X360 ...). Nekdo je celo RROD fasal. :no_no: V glavnem danes sem videl, da je tisti admin tam napisal, da delajo trenutno ves čas na patch-u, in da so sicer serverji že malo popravljeni, s tem pa tudi manj zmrzovanja, ampak ... Saj pravim, jaz bom počakal. Se opravičujem ampak bova šla potem, ko pride patch kakšno tekmo ;)

EBMMJP6.png
Link to comment
Ja, ne vem na uradnem forumu berem že od izida igre, da ljudem, ko grejo igrati online, zmrzujejo konzole (PS3 in X360 ...). Nekdo je celo RROD fasal. :no_no: V glavnem danes sem videl, da je tisti admin tam napisal, da delajo trenutno ves čas na patch-u, in da so sicer serverji že malo popravljeni, s tem pa tudi manj zmrzovanja, ampak ... Saj pravim, jaz bom počakal. Se opravičujem ampak bova šla potem, ko pride patch kakšno tekmo ;)

Ma dvomim da je zarad špila dubu RROD. Pa to zmrzovanje, pomoje folk mal pretirava.. :rockbrow:

Je sploh že kdo špilu online na boxu?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.