Skoči na vsebino

NBA 2K9 & NBA Live 09


peri

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Evo, pa sm sprobu online in sicer sm odigrou eno 1na1 in eno 5na5 tekmo. 1na1 je nekolk lagiral, pa tut drugač mi ni kej preveč všeč in se mi zdi 2K8 celo boljša za igranje prek Live-a. S tem načinom igranja obrambe je za nasprotnika prelahko da pride pod koš in položi žogo skoz obroč. Plus način menjave igralcev je smotan in stojiš v napadu z žogo in se lomiš s tistim D-Padom in gledaš kir igralc je še spočit. Ne vem no, me ni preveč prepriču tale 1na1.

Sem probu it še ta 5na5 in iz začetka ni delal oz. če je delal je fuuuul lagiral in je blo za popiz*it. V tretje al četrto mi je pa ratal in je blo noro! Igral smo custom Team up, 2 igralca sta pred začetkom odšla, tko da je blo vbistvu 4na4. Tekma: Utah Jazz na gostovanju pr Houstonu in js sm igral Mehmeta Okurja. Čeprov sm imel v primerjavi z drugimi zlo mal žogo v rokah je blo zlo zabavno. Zbral sm 13 točk (met 5/9, 3pt 3/6), 3 skoke, 2 asistenci, 1 blokada, 1 ukradena in 1 izgubljena žoga. :D

Smo bli nekolk bolj uigrani kot nasprotna ekipa in mnogo manj sebični, tko da smo na konc zmagal 85:63. Lagiranja ni blo, razen 2 minuti pred koncem tekme, ko se je igra za par sekund zaustavla, ampak je pol do konca lepo delal.

Konzola mi ni nč zamrznla al pa kej, tko da bom probu še kakšno tekmo odšpilat..

Priporočam da probate.Se oprašičujem za dvojni post. :)

Link to comment
Evo, pa sm sprobu online in sicer sm odigrou eno 1na1 in eno 5na5 tekmo. 1na1 je nekolk lagiral, pa tut drugač mi ni kej preveč všeč in se mi zdi 2K8 celo boljša za igranje prek Live-a. S tem načinom igranja obrambe je za nasprotnika prelahko da pride pod koš in položi žogo skoz obroč. Plus način menjave igralcev je smotan in stojiš v napadu z žogo in se lomiš s tistim D-Padom in gledaš kir igralc je še spočit. Ne vem no, me ni preveč prepriču tale 1na1.

Sem probu it še ta 5na5 in iz začetka ni delal oz. če je delal je fuuuul lagiral in je blo za popiz*it. V tretje al četrto mi je pa ratal in je blo noro! Igral smo custom Team up, 2 igralca sta pred začetkom odšla, tko da je blo vbistvu 4na4. Tekma: Utah Jazz na gostovanju pr Houstonu in js sm igral Mehmeta Okurja. Čeprov sm imel v primerjavi z drugimi zlo mal žogo v rokah je blo zlo zabavno. Zbral sm 13 točk (met 5/9, 3pt 3/6), 3 skoke, 2 asistenci, 1 blokada, 1 ukradena in 1 izgubljena žoga. :D

Smo bli nekolk bolj uigrani kot nasprotna ekipa in mnogo manj sebični, tko da smo na konc zmagal 85:63. Lagiranja ni blo, razen 2 minuti pred koncem tekme, ko se je igra za par sekund zaustavla, ampak je pol do konca lepo delal.

Konzola mi ni nč zamrznla al pa kej, tko da bom probu še kakšno tekmo odšpilat..

Priporočam da probate.Se oprašičujem za dvojni post. :)

Zdaj si me pa kar zrajcal ... :D Bom šel najbrž tudi jaz probat kasneje. Mi tudi 5v5 bolj diši kot 1v1. :)

EBMMJP6.png
Link to comment
Zdaj si me pa kar zrajcal ... :D Bom šel najbrž tudi jaz probat kasneje. Mi tudi 5v5 bolj diši kot 1v1. :)

No, če boš imel srečo boš padu v tako tekmo, da jo boš clo lahk igral. Zdej sm probu še ene 3-4 in so vse lagirale. :eviltongue:

Bom pol še kakšno probu..

Probal, brez sreče :) V eno sem celo prišel ampak lag-alo za popizdit. Aja pa tole, a imaš lahko tisto default kamero tudi v 5v5? Ali samo tisto izza hrbta?

EBMMJP6.png
Link to comment
Probal, brez sreče :) V eno sem celo prišel ampak lag-alo za popizdit. Aja pa tole, a imaš lahko tisto default kamero tudi v 5v5? Ali samo tisto izza hrbta?

Kamero se menja z D-Padom, s tipko za dol. Imaš 3 različne: za hrbtom, broadcast in pa neko tako mal višjo.

Aja, pa če boste imel čas in voljo se lahko zmenmo za kako custom tekmo. Se nardi 5na5 tekmo in pol pošlje invite, tko da se lahko zberemo vsaj za eno ekipo. Za nasprotnike se pa kar kakšn random folk dobi. Ste za? Če ste, povejte cajt, pa ekipo s kiro bi igral.

EDIT: drkalica, imaš ti nov GT? Ker men piše da si bil nazadnje na Liveu 03/10/08 playing Xbox 360 Dashboard. Niti ne kaže da si igral NBA 2K9..

Pek, si dubu? :)

Link to comment

Ok men neki ni jasn. Sliderje sem ze vse postimu tako kot sem imel pri 2k8. Edino, da še igram na all star. Ampak kdaj je pa res nenormalno igrat prot cpuju. Kdaj vse zadane dobesedno vse pa tut, če ga dobr pokrijem. Potem me še neki zanima vsakič k zabijem se mi potem uspod pokaze prazn dolg oknček :) Na takem prostoru kot je bil v 2k8 scoreboard.

xbox360 > all

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.