Skoči na vsebino

NBA 2K9 & NBA Live 09


peri

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

poglejte si to!!! http://www.theotherseason.com/#/leagueHome

spodaj piše, da pride na PC!!! :car:

prijatelj mi je še povedal, da naj bi bile system requirements celo nižje, kot tiste za live 08 ;)

res upam, da pride :beer:

Potem ne pričakovati veliko od te igre.

Ah, saj grafa ni tolk pomembna pri športnih igrah, bolj sta pomemben gameplay in pa features, v katerem se pa 2k odlikuje :thumbup: :thumbup:

Link to comment

Ah, saj grafa ni tolk pomembna pri športnih igrah, bolj sta pomemben gameplay in pa features, v katerem se pa 2k odlikuje :thumbup: :thumbup:

Se strinjam. Čeprav pa še vedno ne razumem kako nekateri hvalijo grafiko NBA live 09 (v tem primeru) čez 2K9 ... Sicer se mi grafika Live-a že zdi lepa in lepo poslikana, a povsem nerealistična. Da ne govorim o tem kako so igralci vsi, kot gorile, široki čez ramena :) Dobro no, drugače je pa grafika 2K9 zmagovalka v vsakem pogledu, ker izgleda bolj realistično. :bowdown:

Če pa bo za PC, bo pa najbrž ps2 port in zato zahteve ne bodo bogve kaj. Sicer je bilo pa s predhodnicami ps2 NBA 2k~ tako, da so bile večinoma slabše od tistih za xbox 360 in ps3. Ne vem ali bo tako tudi letos. Za tiste, ki bi jo igrali na PC-ju upam, da ne. ;)

EBMMJP6.png
Link to comment

Potem bi ble zahteve mal večje se ti ne zdi? :) Vem pa, da ni tko grafika pomembna ampak vseeno je lepo vidt, da je lepo narejeno. Se še spomnm 1999 k sm igral nba live 99 in sm mel slab pc sm mogu naštimat tako, da nism mel gledalcev in vidu sem samo tablo od koša. Sam takrat je bil še live res carski. Danes naj bi demo vrn pršu ampak so ga prestavl in zdele sm si pogledu nov gameplay movie. In morm rečt, da me je totalno nerviral novi comentator. Res igra mi je zgledala totalno bedna in so res zajebal z novim komentatorjem. :(

xbox360 > all

Link to comment

Hehe, kje ste pa to igro našli :) Ta je bila pa res odlična! :)

Glede komentatorja je pa res, lahko bi bil imel malo več svojih for in ne Kenny-jeve. Sicer bom to za sigurno lahko rekel šele, ko bom igro igral nekaj časa. Ampak drugače pa mene osebno komentar tako zelo ne moti. Zadnje čase 2K8 igram kar brez komentatorjev in si raje prižgem zraven glasbo :)

Sicer sem pa nad gameplay-jem kar navdušen in prijetno presenečen. Seveda so še stvari, ki bi jih morali od lani izpiliti. Ampak v enem letu se pač ne da narediti čudeža. Morda v naslednjih NBA 2K~ :beer:

EBMMJP6.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.