Skoči na vsebino

Fable 2


six10

Priporočene objave

  • Odgovorov 65
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Kako naredim otroka, ženo imam hišo tudi, kaj mi še manjka?

Jz sem si v vseh mestih neke grde žene zaradi bounsev našu, kupil bajte pol i je blo pa bad ko sem vsakič znova azgledu neko bajso, kar mi je res samozavest in RL zbil tk oda sem jih peljal vse po vrsti na počitnice v Temple of Darkness na Wheel of Fortune :plan: :evil: :evil:

Otroka pomoje lahko dobiš če izbereš unprotected sex, k oti žena zajamra da hoče fuk, nisem še probu ker se mi n idal ukvarjat z frocom pa tud če je sam špil, cant stand em.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ma meni ni še nobena zajamrala da hoče fuk, verjetno ji moram kakšne rože prnest al pa dildota.

Ma men je vsaka takoj ko sem bajto nabavu oz razglasil za dom, lahk da ma to kako vezo z sexapilom v RL :razzy: , pol pa neki začne baba govorit in se ti pokaže thumb up al pa thumb down tam za na dpadu. Jz sam rečm, nabavlite kondome, baby's are evil!!!! :chicken:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Kje pa dobis ta armor?

V bistvu nekatere limited verzije niso dobile kode za ta armor in jih je microsoft pošilov po emailih, jest sm za foro probov pa so mi poslal.. ceprav mam sam navadno verzijo, še preverjal niso če je bla igra igrana na aboxu, pricakoval sm bolso varnost.

no jst sploh nimam Fable2 pa sm vsen dobu kodo, res so se zaj***

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Igral zadnje dni offline coop z prijateljem. Lahko bi se malo bol potrudili pri coop-u, player2 nemore nič druga delati kot pa se bojevati. Nemore si nič kupiti ali pa kaj podobnega. Pa to so tud zasrali da nemoreš si narediti herota(kot player 2) ampak si ga lahko samo izbereš in še teh je zelo malo in so vsi čudni. :eye::no_no:

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.