Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

ok...danes si je bratranec kupil konzolo v FELDBACHU v trgovini NIEDERMEYER..in so imeli premium verzijo za 299€!! sicer na netu piše 400, toda tam je bilo za 300...tak da kdo je blizu naj skoči in si pogleda

tolko za info

kot bi rekla prof. za nem.: "ne to ni bezahlen, ampak bo popravni (izpit)"

Link to comment
ok...danes si je bratranec kupil konzolo v FELDBACHU v trgovini NIEDERMEYER..in so imeli premium verzijo za 299€!! sicer na netu piše 400, toda tam je bilo za 300...tak da kdo je blizu naj skoči in si pogleda

tolko za info

Dezinformacija. Sem včeraj ravno bil tam pa je tudi v trgovini pisalo 399€. Tudi prodajalko sem vprašal, če je mogoče kaka akcija in imajo na policah napisano še staro ceno, nakar je preverila pri sodelavcu, ki je rekel, da so res prodali včeraj en x360 za 299€ - vendar CORE verzijo.

Link to comment

Poglej če imaš namen kupit Xbox360 konzolo, ker je še nimaš je bolje kupit Xbox 360 elite, ker ima 120Gb HDD ter HDMI za razliko v ceni 80€ proti Xbox360 Premium, ki poseduje 20Gb HDD in je brez HDMI. Vsaj meni se zdi razlika v ceni smiselna glede na to, da je samostojni 120 Gb HDD addon 180€. Zato utemeljujem, če konzole še nimaš se po mojem osebnem mnenju splača dodati tisto razliko v ceni med Premium ter Elite in kupiti slednjo. Seveda je odločitev na plečih vsakega posameznika. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Tako je.

Konzolo Elite si bom prav gotovo kupil,samo mislim da na dan lansiranja v EU jo bo pomojem treba it iskat v Avstrijo al pa Italijo,nam ne zaupam kaj preveč.

A kaj veste če zadevo naročiš iz ZDA,a lahko vseeno igraš naše PAL igre,in ali je sploh kšna razlika?

A rajš počakam na EU izid?

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.