Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

V mullerju kupi za 270€, potem pa dalje proda za 450€...mislim, keri oderuh ej... :doh: :crazy::tepen:

žal tako je, xbox-si so NE DA SE JIH ODKLENIT, če bi se jih dalo vse bi bila cena ali 299 ali 349eur, tako da so take cene in vse konzole sem tudi prodal, pride pa mislim da mod chip za nove serije in bo vse skup še dražje, tre ne bo niti en dan garancije oz. jaz jo bom dal svojo od 0 do 3leta, kdor pa bi rad imel org konzolo se jih dobi po 265eur, trenutno je stanje tako in žal drugače jaz ne morem pomagati, oderuh gor dol, proda se, tako da....jebat ga... :mirror:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
ej policaj neki me zanima kr bi jz vrjetno tole celo kupu

http://www.playgame.biz/index.php?pojdi=izdelek&ID=1304 od kje si pa ti to konzolo kupo ??A si v muellrju?Kr me zanima npr da kej crkne dab šau kr k njim zamenjat aveš.Kr ti dajo takoj novo.

Lp

enako jaz konzole takoj menjam oz. max 2 dni, če je na zalogi, pa takoj..

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
V mullerju kupi za 270€, potem pa dalje proda za 450€...mislim, keri oderuh ej... :doh: :crazy::tepen:

žal tako je, xbox-si so NE DA SE JIH ODKLENIT, če bi se jih dalo vse bi bila cena ali 299 ali 349eur, tako da so take cene in vse konzole sem tudi prodal, pride pa mislim da mod chip za nove serije in bo vse skup še dražje, tre ne bo niti en dan garancije oz. jaz jo bom dal svojo od 0 do 3leta, kdor pa bi rad imel org konzolo se jih dobi po 265eur, trenutno je stanje tako in žal drugače jaz ne morem pomagati, oderuh gor dol, proda se, tako da....jebat ga... :mirror:

Sem še razmišlju da bi kupu kej pr teb, sam če ne znaš posta razumljivo napisat (ne tak da morem 3x prebrat da razumem), me tut mine da bi kej kupu...

bassivity.jpg
Link to comment
V mullerju kupi za 270€, potem pa dalje proda za 450€...mislim, keri oderuh ej... :doh: :crazy::tepen:

žal tako je, xbox-si so NE DA SE JIH ODKLENIT, če bi se jih dalo vse bi bila cena ali 299 ali 349eur, tako da so take cene in vse konzole sem tudi prodal, pride pa mislim da mod chip za nove serije in bo vse skup še dražje, tre ne bo niti en dan garancije oz. jaz jo bom dal svojo od 0 do 3leta, kdor pa bi rad imel org konzolo se jih dobi po 265eur, trenutno je stanje tako in žal drugače jaz ne morem pomagati, oderuh gor dol, proda se, tako da....jebat ga... :mirror:

Sem še razmišlju da bi kupu kej pr teb, sam če ne znaš posta razumljivo napisat (ne tak da morem 3x prebrat da razumem), me tut mine da bi kej kupu...

ja itak, pa pokliči, mogoče se znam pogovarjat, jebat ga zatipkam se zmer...

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Kolikor sem bral na forumih, disk potrebuješ, če želiš igrati stare XBOX igre, ker jih je potrebno patch-at, prav tako naj bi se disk uporabljal za cache. Nekateri trdijo, da grafika pri GTA4 na konzolah brez diska, šteka.

Vse to je nepreverjeno (kar sem prebral na različnih forumih), odločitev je še vedno tvoja.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Kolikor sem bral na forumih, disk potrebuješ, če želiš igrati stare XBOX igre, ker jih je potrebno patch-at, prav tako naj bi se disk uporabljal za cache. Nekateri trdijo, da grafika pri GTA4 na konzolah brez diska, šteka.

Vse to je nepreverjeno (kar sem prebral na različnih forumih), odločitev je še vedno tvoja.

To me pa čudi, saj naj bi bil grafični pogon, in skoraj vse razen diska enako. :eye:

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.