Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Za UK (to je verjetno evropa) pa se cena ne misli znižat.

Od tega petka bodo tudi v Evropiin UKznižane cene. Najbolj bodo znižali Arcade (179€), pri katerem se mi zdi, da je edini namen konzole biti cenejša od Wii, zdaj bo za kar nekaj. Prve, ki se jih splača kupit bodo še vedno Pro (239€), katerih se v naših Mullerjih (vsaj MB in MS) več ne da dobiti. Meni so rekli, da ker jih je imelo preveč RROD težave. Potem pride na vrsto ta, katero bo zdaj, če tako ali tako čez čas misliš dokupit njihov HDMI kabel po moje še najbolje nabavait, Elite za 299€. Saj ne da imamo izbiro. Toliko, kot je prej stal Value (=Pro+Forza 2+Viva Pinata) in za 100€ cenejši od najcenejšega PS3ja (80 Gb). 120 Gb disk je verjetno dolgoročno dobra investicija, še posebej če si misliš gor snemat tudi igre (ne samo tiste iz Live Arcade), čeprav se govori, da so novejše igre dovolj optimizirane, da s tem ne pridobiš kaj dosti krajši čas nalaganja, se vsaj DVD ne bo toliko vrtel.

Bom zdaj en dan poklical Muller kdaj začnejo zbijat cene. Upam, da grem lahko že v petek ponj.

//edit: Od petka dalje so tudi Mullerju xboxi po nižjih cenah.

Link to comment

Sem bil danes v Muller BTC, da bi pač zamenjal pokvarjen Premium za nov. Niso imeli :eviltongue:.

Ampak, če koga zanima, naslednji teden (baje da res naslednji teden) dobijo nove Premiume (60 giga) in Elite, seveda po tanovi nižji ceni.

Tako, da če je še kdo s starim (pokvarjenim) Premiumom in bi rad zastonj novi večji disk, se pomoje splača pogledat. Z 20 na 60 giga je kul.... :beer:

Crni+Pacov.png
Link to comment
Sem bil danes v Muller BTC, da bi pač zamenjal pokvarjen Premium za nov. Niso imeli :eviltongue:.

Ampak, če koga zanima, naslednji teden (baje da res naslednji teden) dobijo nove Premiume (60 giga) in Elite, seveda po tanovi nižji ceni.

Tako, da če je še kdo s starim (pokvarjenim) Premiumom in bi rad zastonj novi večji disk, se pomoje splača pogledat. Z 20 na 60 giga je kul.... :beer:

Samo ti grejo vse stvari papa :(

Sharksy.png
Link to comment
Sem bil danes v Muller BTC, da bi pač zamenjal pokvarjen Premium za nov. Niso imeli :eviltongue:.

Ampak, če koga zanima, naslednji teden (baje da res naslednji teden) dobijo nove Premiume (60 giga) in Elite, seveda po tanovi nižji ceni.

Tako, da če je še kdo s starim (pokvarjenim) Premiumom in bi rad zastonj novi večji disk, se pomoje splača pogledat. Z 20 na 60 giga je kul.... :beer:

Samo ti grejo vse stvari papa :(

Ja ampak imaš 60 GB ki pa pomenijo več.

Sej lahko kupiš 512 da spraviš

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.