Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Ja se mi je zdel, da bo neki tazga. Prvič naročam prek ebay, pa se še učim teh zadev. :) Edino čudno je, da sem isti čas naročil tut cifro za xbox live in isto plačal prek PayPal pa ni blo problemov.

In zdej morm čakat do izpiska, ki bo čez nevemkok tednov, da bom nekje videl tisto 4-mestno cifro ter to vnesem na PayPal? Upam, da bom lahko to naročilo nekak preklicu (če bi se dal tko zment), ker drugač bom še zlo dolg čaku vse to.

Če imaš Klik ali podobno storitev web banke ti piše koda tam kjer najdeš informacije o nakupu. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ja na svoji maestro imam to, samo problem je, ker maestro ni dobra in sem si mogu sposodit Viso, kjer pa se ne da pogledat prek neta. Prou dost mam te zafrkancije, tko da naslednjič ko bom blizu banke, si dokupim kartico, s katero bom dejanko lahko kej kupu. Hvala za pomoč.

Zdej mi je Bassivity po pm predlagal, da naj raje kupim kar ruter, samo verjetno je še zmer bl simple imet ta adapter, ker ruterja ne bi rabil za nič drugega?

Link to comment
Če kupim barvni 360 kontroler, a dobim tudi play and charge kit baterijo v enaki barvi al samo tisto neuporabno škatlco za baterije?

Jebeš črn kontroler z belo baterijo :D

jst sm kupo 2x baterijo + uni kabl za play&charge (ziher je bil vsak komplet 20€), pa mi je ena baterija crknala po 2x polnjenju in parih mescih neuporabe, druga pa drži precej krajši čas igranja, kot pa običajne 2700 mAh baterije, kjer sem za 20€ dobil 4 AA in 2 AAA baterije in še polnilec, tak da res ne priporočam tega sranja od baterije od microsofta

raj si kupiš recimo 8 napolnjivih navadnih baterij če imaš 2 kontrolerja in ko 2 kompleta uporabljaš, lahko druga dva komot polniš, pa ne rabiš nobenga play&charge sranja

Če kdo kupi 2 kabla play&charge pa 2 bolj ali manj sfukani bateriji od microsofta -> ugodno prodam :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.