Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

jaz ga mam iz big banga iz celja moja garancija je 3 leta :car: xbox je bi narejn 11 oktobra 2008 biu je kot nov ;) mam ga ze 3 mesce odlicno :lol:

aja pa d nou pomote tale moj gamecard je nov uciri sm si ga naredu d nou ker mislu d nism g33k :beer:

Link to comment
Tole z garancijo je mal čudn...ista konzola pa je nekje 1 let nekje 2 leti v mullerju je bilo celo 3.

Mogoce kdo ve, ce je to res, da v mullerju nebo mel več xbox360. Vsaj tako mi je rekel prodajalc, ceprav mi je zgledal kot nekdo, ki dela preko študenkega servisa.

Se spominjam časov, ko sem jaz kupoval xbox. V različnih Mueller trgovinah so mi prodajalci večkrat rekli, da jih ne bodo več imeli. Od tega je že leto. :D

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
mene pa zamina ali še majo xbox 360 u mullerji pa kok je kej cena? al se bol splača kupt v avstriji pa kuk je tm cena?

pa kaj se bol splača kupt psp al xbox 360???

Najbolje, da pokličeš v par Mueller trgovin. Mueller ima kar človeške cene, odvisno kaj ti je bližje v primeru uveljavljanja garancije.

mislim, da psp in xbox 360 ravno ne moreš primerjati.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
mene pa zamina ali še majo xbox 360 u mullerji pa kok je kej cena? al se bol splača kupt v avstriji pa kuk je tm cena?

pa kaj se bol splača kupt psp al xbox 360???

Najbolje, da pokličeš v par Mueller trgovin. Mueller ima kar človeške cene, odvisno kaj ti je bližje v primeru uveljavljanja garancije.

mislim, da psp in xbox 360 ravno ne moreš primerjati.

a kolko je pa kej u tujin cena?oz. v avstriji

Link to comment
mene pa zamina ali še majo xbox 360 u mullerji pa kok je kej cena? al se bol splača kupt v avstriji pa kuk je tm cena?

pa kaj se bol splača kupt psp al xbox 360???

Najbolje, da pokličeš v par Mueller trgovin. Mueller ima kar človeške cene, odvisno kaj ti je bližje v primeru uveljavljanja garancije.

mislim, da psp in xbox 360 ravno ne moreš primerjati.

a kolko je pa kej u tujin cena?oz. v avstriji

Mueller ima iste cene kot avstrija, nisem pa 100%.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.