Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

v mediaworldu imajo bundle z forzo +viva za 299€

danes sem bil v trgovini

A to premium??? A to v Trstu???

v trstu(torri d europa) premium brez hdmi

Ja donc sm biu tm, sam v Gamestop in sem hotel za menat ps2 za X-a, pa nism meu tapravih igrc sabo, tko da grem v soboto(norda) ponovno in upam da bodo igre v redu. :crybaby: :crybaby: :crybaby:

A kdo ve, a ti dajo v Gamestopu, če zamenjaš PS2 za X-a, a ti dajo se tastare X-e(stari paketi) al tanove (novi paketi: just play, go pro)?

A se pri X360 elite tud pojavljajo 3 rdeče lučke??? :headscratch::roll::headscratch:

P.S.: A se da kako izogniti rdečim lučkam???

upam da se zavedas da ti ne bodo nikoli dali x360 za 99€

ce prineses 30 originalnih iger ti bo mogoce uspelo,

raje pojdi v mediaworld in si kupi 360 za 299€

jaz sem prinesel 12 iger(x360) in so mi jih ocenili vse skupaj 72€

sem vzel moj paket iger in se pobral stran :crazy:

Link to comment

stvar je taka da moras prinest ps2+original memory+dve igri

in dobis x360 za 99€

sem ze videl folk ki je prisel not prinesel tocno to kar so zahtevali

in so mu zaceli racunat 50€ za ps2 7€ za memory 5€ za dve igri

zdaj nam das se 300€ in x360 je tvoj

za igre nikjer ne pise katere moras prinest in tu te oni zdribljajo

ker ti recejo da niso prave igre :crazy:

Link to comment
stvar je taka da moras prinest ps2+original memory+dve igri

in dobis x360 za 99€

sem ze videl folk ki je prisel not prinesel tocno to kar so zahtevali

in so mu zaceli racunat 50€ za ps2 7€ za memory 5€ za dve igri

zdaj nam das se 300€ in x360 je tvoj

za igre nikjer ne pise katere moras prinest in tu te oni zdribljajo

ker ti recejo da niso prave igre :crazy:

Dej ne bluzite no....a je kdo od vas menjal, da ste vsi toliko pametni??? :doh:

NO? Jaz sem že pet ljudi tam peljal in nikoli ni bilo problemov...pa iger iz 98' ne rabi več noben, torej niti oni...pa morajo oni tudi nase gledat, ker to naprej prodajajo...LP (btw.a nekoga bode ko x-box360 tko poceni dobiš)????? :roll::cough:

Link to comment

Ti priporočam Elite, ma 120GB diska torej lahko čim več demotov maš na disku,več filmčkov(Pick of Desteny ;) ) ,muzike itd.Pa zraven še dobiš hdmi kabel za plazmo in LCD.Če pa maš navadno TV pa vzemi Premium zaj majo v Muller-ju akcijo Xbox 360 Premium z FORZO 2 in Viva Pinata za samo 350€ pa še novejša verzija(z benq pogonom) je se mi zdi. :)

Tu maš link kateri xbox paketi obstajajo,kolko stanejo...

http://www.gamespot.com/console-resourc ... tab=config

Mimogrede mogoče lesene Noge?, če si čimprej kupi X-a in grema zaigrat kako forzo :lol::lol::car:

Sharksy.png
Link to comment
Zaj bil v Muller-ju v MB in imajo samo enega xbox 360 z forzo pa vivapinato.

Zuni majo vedno samo eno škatlo, ki je tako ali tako prazna, če kupiš, ti ga pa prinese iz skladišča.

Sem pa tudi sam naroču pr njih VGA kabl, ker Xbox+55cm CRT TV= sfukane oči, poleg tega pa v forzi ne morem prebrat skor nobene cifre, ki je rdeča

Link to comment
Ti priporočam Elite, ma 120GB diska torej lahko čim več demotov maš na disku,več filmčkov(Pick of Desteny ;) ) ,muzike itd.Pa zraven še dobiš hdmi kabel za plazmo in LCD.Če pa maš navadno TV pa vzemi Premium zaj majo v Muller-ju akcijo Xbox 360 Premium z FORZO 2 in Viva Pinata za samo 350€ pa še novejša verzija(z benq pogonom) je se mi zdi. :)

Tu maš link kateri xbox paketi obstajajo,kolko stanejo...

http://www.gamespot.com/console-resourc ... tab=config

Mimogrede mogoče lesene Noge?, če si čimprej kupi X-a in grema zaigrat kako forzo :lol::lol::car:

Ok kaka veza ma ako maš hdtv al pa ne pri izbiri med Premium in Elite? Tist usran hdmi kabel kosta 12€ ako nisi nor in gres seveda nabvt Monsterja za 100€ slika je pa na obeh popolnoma ista... Prednost Elitke je samo barva - črna in pa 100GB večji disk, hdmi kabel pa definitivno ne ker ga dobis za 15€ max.

Link to comment

True

Evo da pitcham in. Že sto let mam originalnega boxa, zdej bom pa kupu ta novga pa me zanima če ma kdo kakšn info za dobr deal poleg mullerja(bom šu v lj)? Baje so se neki prtožval da so te value packi refurbished konzole!Ne vem kje sm to bral, mejbi na jokerju ampak en je tko kupu v italiji in ga najebu (sej je pol vrnu ampak komu se da furat). U glavnm kakšna alternativa mullerju, če je sploh?

lp

Žiga

lundenberg.png
Link to comment
True

Evo da pitcham in. Že sto let mam originalnega boxa, zdej bom pa kupu ta novga pa me zanima če ma kdo kakšn info za dobr deal poleg mullerja(bom šu v lj)? Baje so se neki prtožval da so te value packi refurbished konzole!Ne vem kje sm to bral, mejbi na jokerju ampak en je tko kupu v italiji in ga najebu (sej je pol vrnu ampak komu se da furat). U glavnm kakšna alternativa mullerju, če je sploh?

lp

Žiga

Včeri sem kupu v Muller-ju v BTC-ju, pa je nova mašina s HDMI portom, ni popravljena, sem kr v trgovini odpru škatlo vpričo prodajalke.

Link to comment
True

Evo da pitcham in. Že sto let mam originalnega boxa, zdej bom pa kupu ta novga pa me zanima če ma kdo kakšn info za dobr deal poleg mullerja(bom šu v lj)? Baje so se neki prtožval da so te value packi refurbished konzole!Ne vem kje sm to bral, mejbi na jokerju ampak en je tko kupu v italiji in ga najebu (sej je pol vrnu ampak komu se da furat). U glavnm kakšna alternativa mullerju, če je sploh?

lp

Žiga

Včeri sem kupu v Muller-ju v BTC-ju, pa je nova mašina s HDMI portom, ni popravljena, sem kr v trgovini odpru škatlo vpričo prodajalke.

Ali te lahko prosim, da na napajalniku pogledaš ali je 203w ali je 175w ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Ti priporočam Elite, ma 120GB diska torej lahko čim več demotov maš na disku,več filmčkov,muzike itd.Pa zraven še dobiš hdmi kabel za plazmo in LCD.Če pa maš navadno TV pa vzemi Premium zaj majo v Muller-ju akcijo Xbox 360 Premium z FORZO 2 in Viva Pinata za samo 350€ pa še novejša verzija(z benq pogonom) je se mi zdi. :)

Ok kaka veza ma ako maš hdtv al pa ne pri izbiri med Premium in Elite? Tist usran hdmi kabel kosta 12€ ako nisi nor in gres seveda nabvt Monsterja za 100€ slika je pa na obeh popolnoma ista... Prednost Elitke je samo barva - črna in pa 100GB večji disk, hdmi kabel pa definitivno ne ker ga dobis za 15€ max.

Ja jaz sem samo napiso svoje mnenje.Za hdmi kabel pa to:eni so pač taki ki se manj spoznajo nato in pol ga lahko takoj keri napizdi za več kot 50€ :thumbdown:

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.