Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

NOVI XBOX 360 !! Tokrat z imenom Xbox 360 Arcade. Ali to pomeni da se Xbox 360 core povlači iz prodaje in da jih ni več ??? Al kga ? No kakorkoli itaq ne mislim Arcade vzemat , samo zanima me ...

kaj je to kao konkurenca Wii-u ?

(po ceni gledano)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Danes sem bil v Müllerju in govoril s prodajalcem, ki mi je zagotovil, da imajo vsi xboxsi 360 triletno garancijo tudi tisti ki so kupljeni prej to leto. Prišlo naj bi do napake pri prevodu iz nemščine. V mesecu novembru bodo v Müller prišli bundli z Forza 2 in Viva pinato skupaj stali pa bodo 349 evrov. :lol:

Je tale zadeva z mesecem novembrom in bundli 100% resnična?

Bo to edini bundle na voljo?

Zna biti, da se bom tudi sam prekrižal v zeleni barvi...

:D

p.s.

Ne vem zakaj, ampak meni nihče pri Mullerju ne odgovarja na mejle kaj šele na klice. Zaprto zaradi bogatije?

Link to comment

Jaooo , pol če bo , vzemam z Forzo 2 , ker se menim že z Metalordom o eni Multiplayer partiji (Metalord 666 - :car::car::car: ) ... Pol bi pršparu za vsaj en špil in mi ni treba dodajat keša za neki kar sm si mislu tko al tko omislit (Forza 2) ... Pol bi si zihr omislu še kkšn Blue dragon ali Gears of war ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Glede Müllerja in bundlov v slovenijo pride Forza 2 z Vivo pinato za 350 evrov in arcade pack (bivša core verzija z hdmi izhodom in 5 arcade live igric) za 279 evrov, za drugo nisem spraševal (prodajalec mi je pokazal na PC-ju da je šifra za ta dva bundla že odprta). Prodajalci v Müllerju v Murski so zakon. Pokazali so mi celoten spisek kaj lahko naročim za xbox360 in wii, dobijo pa v roku dveh do štirih dni iz Nemčije. Skoraj vse je ceneje kot v Avstriji razen iger, ki so v angleškem jeziku in so kakih 5 do 10 evrov dražje. Sam sem naročil točke za live in sem plačal 25 evrov v Avstriji pa stanejo 30 evrov. Kolega pa je kupil dve brezvezni igri za xbox360 in jih na drugi dan vrnil. Zamenjali so mu jih za Call of duty 4 in Ace combat 6, ki jih bo dobil v prvi polovici novembra. :rock:

Link to comment

ToysRus,Cosmos, Libro---} je v Center WESt( takoj v krožnem prvo dol)

Saturn--} moraš it not v center

MediaMarkt , Muller --} je pa v centru Seiersberg pred GRAZOM ne moreš spregledat

za ANG. jezik pa je teško povedat vprašaj trgovca če bo vedel večina je v Nemščini ne pa vse !!(npr. Bioshock škatla v Nem špil v ANG.)

:beer:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.