Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

No še tuki not prlimam - čr koga seveda zanima:

Avstrija:

Mediamarkt:

- Premium paket 400 E,

- Core 300 evrov,

- dodatn ožičen gamepad 29 E,

- brezžični gamepad 44 E,

- kamera (+slušalke, 2x arcade, 1 mesc golda) - 49 E,

- Wireless racing wheel - 129 E,

- speedlink gamepad - 19 E,

- faceplaze original- 16 E,

- dalinc 29 E,

- VGA kabl (+optika in stereo)- 20 E

Toysrus:

- Pozor: Premium + špil + dodaten wireless gamepad - 400 E,

- ostalo enake cene kot v Mediamarkt-u.

Saturn:

- Premium + Sc:da - 429 E,

- Gears of War Bundle (Premium, plata GOW, Špil GOW) - 415 E

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment

V mulleru majo Xboxe? Mater jaz celi internet preiscem in one ceneje.si pa samo neke poablene boxe z 1 letno garancijo za 105k in neke extremno drage za 135k z internet trgovin. Zdaj mi pa recete da majo v mulleru boxe :D

Kaj ve kdo slucajno v kerem Mariborskem Mulleru majo? Jaz kot tele v vse bigbanger hodim pa se samo cudim wtf mate Xboxe lol.

Pa premimum mora bit I want internet and demos :D

Link to comment

dobro dans delam bom jutri zjutraj sel v europark mb te mogoce bom kr vzel ze jutri samo vseeno me mika novi procesor in hladnejse delovanje kr fajn.

Prej sem se celo studiro PS3 ali Xbox360 ker mi je primarna igra Fight Night 3 in ta trenutno na PS3 zgleda bolse ker ma bol detajlirane modele, zile se vidijo, koza bolsa, svic se vidi in animacija obrazov baje. In zdaj nevem al je Xbox 360 na robu zmoglivosti z tem spilom ze ali je to rezultat samo da je mel 9 mesecev vec razvojnega casa pac. Ker ce pogledam GOW si nekakor nemorem predstavljat da je na zmogljivosti z FNR3.

Link to comment
Playgame bi lahko mel malce cenejse Wii igre (cca. 12k kot v tujini), ne pa 17k. :crazy:

Ampak to je ze OT. ;)

sigurno bodo od 10k do max vsega 14k ko bodo lepo dobavljive, največji problem je, ker si ne delam z igrami zaloge niti pod razno, pač padajo cene in na parih igrah lahko zgubiš veliko denarja, ko pa jih bom imel moč vrniti oz. vrniti stare izdelke ali jih zamenjati z novimi ali samo vrniti , bodo dobesedno enake cene ali cenejše...upam da me razumeš.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Največjo krivdo za previsoke cene xbox360 iger v Sloveniji nosi MS Slovenija ker ustrajno zavrača podporo xbox konzolam s tem igram in seveda xbox dodatkom. Tako, da se pač slovenski trgovci znajdejo tako kot se znajdejo! In seveda če si premlad za Eurocard nimaš druge varijante razen starše žicat za kartico ali pa v slo igre kupovat dražje!! :eviltongue: :thumbdown:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Playgame bi lahko mel malce cenejse Wii igre (cca. 12k kot v tujini), ne pa 17k. :crazy:

Ampak to je ze OT. ;)

sigurno bodo od 10k do max vsega 14k ko bodo lepo dobavljive, največji problem je, ker si ne delam z igrami zaloge niti pod razno, pač padajo cene in na parih igrah lahko zgubiš veliko denarja, ko pa jih bom imel moč vrniti oz. vrniti stare izdelke ali jih zamenjati z novimi ali samo vrniti , bodo dobesedno enake cene ali cenejše...upam da me razumeš.

Razumem, ceprav mene kot kupca zanima samo ugodna cena, hitra dostava ter zadostna zaloga brez cakanja.

S taksno ceno kot je sedaj pac ne bos prodal nobene igre. :)

Link to comment
Playgame bi lahko mel malce cenejse Wii igre (cca. 12k kot v tujini), ne pa 17k. :crazy:

Ampak to je ze OT. ;)

sigurno bodo od 10k do max vsega 14k ko bodo lepo dobavljive, največji problem je, ker si ne delam z igrami zaloge niti pod razno, pač padajo cene in na parih igrah lahko zgubiš veliko denarja, ko pa jih bom imel moč vrniti oz. vrniti stare izdelke ali jih zamenjati z novimi ali samo vrniti , bodo dobesedno enake cene ali cenejše...upam da me razumeš.

Razumem, ceprav mene kot kupca zanima samo ugodna cena, hitra dostava ter zadostna zaloga brez cakanja.

S taksno ceno kot je sedaj pac ne bos prodal nobene igre. :)

misliš da ne.....vem da vse kupce zanima le eno, dobiti po najnižji mooči ceni+seveda če je le varjanta brez stroškov..za po vrhu lahko dam še jabolka in na pol gnilo hruško: še enkrat na eni igri je max 8% dobička, igri v roku 1 meseca pade cena tudi za 25% oz. mogoče ne v trg, ampak pri dobavitelju,nato je še moja dostava, aktera žal ni poceni, roko na srce za enkrat ej tako, ko bodo igre v slo pri bilokateri drui trg, bo pri meni podobna,enaka ,cenejša cena, res pa da po 17 18k se prodajajo slabo, pa vseeno se in vem da se bodo!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.