Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Samo eno kratko vprašanje, ker grem ravno v ponedeljek v Mediamarkt po konzolo:

Če kupim Arcade dobim najnovejši model konzole? Se pravi Falcon? Al moram tudi gledat številke na njej?

Ker se bojim da bi me kakšen bundle prepričal da ga kupim :) Pa bi potem kakšno staro generacijo konzole fasal.

Se pravi da napajalnik mora bit 175w, pa je zihr OK.

Oz, katerikoli Arcade je OK?

Tiste Team in Lot številke mi pa niti pod razno niso jasne...

Link to comment

:rock::rock: torej bo hladno

IGRE so forza 2,pgr3,ninety-nine somethng,viva pinata + wireless contr.in charge and play kit,pa 3 vrvice za ključe, 2x gear of war logo in ena xbox logo :D

če bo kdo šel to kupit,pazite ker še imajo gor kodo z ceno 349 eu,na škatli pa je tabla z ceno 269 eu, sem se zelo :annoyed: :annoyed: na blagajni

media markt v seiersbergu je to

None of us will see heaven!!

Link to comment

Ta akcija velja v vseh mediamarktih, ker jaz bom šel v kratkim v celovec? se pravi da dobiš dva joypada in play and charga plus špile za to ceno? zakon! ko bi mi le ratalo stari box prodat. rad bi namreč mel hdmi, ker component bi porabil za wii, ki ga tudi še mislim nabavit.

Link to comment
evo glih sem kupo x kanto za 269 eu 20 giga ex disk,4 špili zraven.toti adapter pa je 175 w,sicer ne vem zakaj bi to blo pomebno :headscratch:

HDMI kabla ni zraven tak da sn ga mogo kupit.dela vse ok....za zdaj

paket vsebuje 2 kontrolerja? in ali mogoče veš kako je z garancijo pri jodlarjih? tudi tako zamenjajo konzolo, v primeru da se ''pokvari''? :)

Link to comment

Jaz sem vprasal, pa je rekel, da zato ker je to value pack in ja bil sem v MB.

Sploh mam sreco, kadar grem v Muller grem v napacnega. Ko sem v Ljubljanskih potem tam nic ni, ko sem v mariborskem pa ga tukaj kaj biksajo.

No saj bom verjetno v ponedeljek skocil v MM v seiersbergu, a mi zna kdo povedat, kaksne so oznake, ce zelim kupit elite? A je tudi Team ADUE in stevilka vec kot 0742?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.